Rūpinkitės savo makiažo priemonėmis

Views: 2

Apsaugok savo grožio produktus. Kaip ir tavo veidui, taip ir grožio produktams reikia pasaugos. Makiaže esantys pigmentai yra labai jautrūs ir gali išblukti ilgą laiką veikiami tiesioginių saulės spindulių. Daugelio vitamino C serumų ir apsaugos nuo saulės komponentai gali būti jautrūs veikiami UV spinduliams, tai reiškia, jog tie produktai nebus tokie veiksmingi atlikdami savo darbą jūsų odai. Norėdami išsaugoti produkto funkcionalumą, laikykite visus makiažo ir odos gaminius kuo atokiau nuo langų ir ryškios šviesos. Jei įmanoma skaidraus plastiko ir stiklinių butelių turinį perpilkite į tamsios spalvos butelius, kad dar labiau sumažintumėte apšvietimą.

Užkirsk kelią bakterijoms. Žinote, ko labiausiai nemėgsta grožio produktai? Šilumos ir drėgmės, o šie veiksniai pakelia bakterijas, kurios nėra labai higieniška jūsų brangiam makiažui. Tačiau kodėl mes makiažą laikome kaip tik vonioje, vien dėl to, jog tai yra patogiausia. Dušo garai, padeda bakterijoms sklisti visur, tad makiažui iš šiltos vietos keliauti kitur. Geriausia makiažo ir grožio produktus yra laikyti po kriaukle arba vėsioje, sausoje vietoje.

Valyk grožio produktus. Jei turi galvoti, kada paskutinį kartą valei savo grožio ir makiažo produktus yra negerai. Makiažo priemonių valymu gali išvengti purvo ir negyvų odos ląstelių kaupimosi. Valykite savo makiažo priemones bei grožio produktus kas savaitę su drėgna servetėle, arba vienkartine makiažo servetėle jei esate iš į tingėjimą linkę žmonių. Taip pat išdžiovinkite ir vonios aksesuarus, kad išvengtumėte rudžių, taip įmanoma skutimosi peliukus išlaikyti švarius kelias savaites.

Rūpinimasis savo grožio ir makiažo priemonėmis yra lygia taip pat svarbus kaip ir rūpinimasis savimi. Su šiais patarimais, užtikrinsite, jog jūsų makiažo ir grožio priemonės yra švarios bei puikios naudojimui.