KAIP IŠSIRINKTI TOBULAI TINKANČIĄ PLAUKŲ SPALVĄ?

Views: 3

Jei nori plaukus dažyti raudonais atspalviais, pravartu žinoti, kad dažyti reikiėtų trimis skirtingais tonais: tamsiausiai prie pat plauko šaknų, šviesiau ties viduriu ir šviesiausiai plaukų galiukus. Toks spalvų derinys sukurs idealių plaukų iliuziją. Taip pat raudoni atspalviai patariami tamsesnės odos merginoms, tad jei tavo oda labai šviesi, geriau šią spalvą keisk kitomis.

Bene visoms merginoms tinkamas ir priimtinas variantas – plaukų dažymas ombre stiliumi. Taip nudažyti plaukai suteikia didesnės apimties iliuziją ir plaukų purumo įspūdį. Žinoma, reikia pasirinkti gerą specialistą, kuris savo darbą atliktų tikrai profesionaliai. Patartina plaukus dažyti bent jau 5 – 7 cm. nuo šaknų ir dažant įvertinti tai, kad spalva šiek tiek nusiplaus.

Sakoma, kad patys sveikiausi plaukai – tamsūs. Bet, žinoma, ir tamsiaplaukės kartais nori pakeisti savo plaukų spalvą. Visada galima rinktis kavos ir šokolado atspalvius, jie tinka kone visoms ir atrodo labai prabangiai. Nerekomenduojama dažyti pelenų spalvos atspalviais, kadangi kartais jie suteikia nešvarių plaukų įspūdį.

Visiškai keistas merginų sprendimas plaukus dažyti “žilai”. Plaukų stilistai perspėja, kad toks atspalvis sendina ir neatrodo nei natūraliai, nei gražiai. Jei labai nori išbandyti tokią spalvą, verčiau rinkis ją maišytą su tamsiomis sruogomis. Tada efektas bus tikrai geresnis.