SPALVOTŲ DRABUŽIŲ ĮTAKA JŪSŲ SAVIJAUTAI

Views: 1

Pernai mados topuose karaliavusius auksinius ir sidabrinius atspalvius šiemet keičia ryškios ir žaismingos spalvos. Ypač geras pasirinkimas šį sezoną – sodriai rožinės ir geltonos spalvos duetas.

Spalvų žaismas ir įvairovė tikrai stebina, o kartu ir kelia nuotaiką. Šį sezoną gali drąsiai rinktis rožinius ir geltonus atspalvius nuo pačių šviesiausių pastelinių iki ryškių ir valiūkiškų. Šios spalvos dominuoja ne tik parduotuvių lentynose, bet ir garsiausių dizainerių kolekcijų pristatymuose. Barbiškas rožinis įvaizdis, patobulintas geltonomis detalėmis, pavyzdžiui, aksesuarais, tinka kone visomis progomis kiekvienai merginai. O geltonos spalvos rūbai tiesiog tobulai atrodo kartu su rožiniu odiniu švarkeliu. Jei esi drąsi, eksperimentuok ir atrask sau labiausiai tinkantį derinį.

Puiki žinia minėtų spalvų gerbėjams – jos teigiamai veikia mūsų savijautą. Ne tik kelia nuotaiką mums patiems ir aplinkiniams, bet turi ir kitų teigiamai veikiančių savybių.

Geltona spalva verčia daugiau bendrauti, būti atviresniais. Ši spalva nuteikia optimistiškai ir padeda užmegzti pažintis. Geltonos spalvos neigiama savybė – vizualiai didinti apimtis, tad jei nenori, kad viena ar kita tavo kūno dalis atrodytų kiek pilnesnė, pridenk ją tamsesne spalva.

Rožinė spalva ne tik sušvelnina veido bruožus, bet ir pakelia nuotaiką. Jei jūs ar jūsų draugai esate liūdni ar turite daug problemų, tikėtina, kad situaciją pagerins ryškiai rožiniai drabužiai, jie verčia žmones šypsotis. Taip pat, rožiniai atspalviai mažiną įtampą, nervingumą ir baimes.