Vyrų modelių patarimai – kaip išlaikyti puikias kūno formas

Visits: 0

Tačiau kaip bebūtų, modeliams vyrams taip pat reikia įdėti pastangų, kad išlaikyti tas kūno formas. Dalinamės trijų Australijos modelių patarimais – kaip išlaikyti tinkamas modeliavimui kūno formas.
Australijos modelis Oli Benz sako, kad vyrai modeliai nebūtinai turi būti raumeningi, jeigu modelis per daug treniruosis ir taps per daug raumeningas – rizikuos baigti savo kaip modelio karjerą. „Kadangi tenka daug keliauti ir esu pakankamai užimtas, todėl treniruotis stengiuosi namuose arba toje vietoje, kur būnu išvykęs. Dažniausiai, darau atsispaudimo, atsilenkimo ir kitus pagrindinius pratimus, kuriems atlikti nereikia papildomos įrangos. Manau svarbiausia būti aktyviam. Aš, pavyzdžiui, kai tik turiu laisvo laiko, žaidžiu krepšinį, golfą arba plaukioju banglente“, – pasakojo modelis.
Modelis Dougie Joseph teigia, kad treniruojant kūną kiekvieną savaitę vienoda sporto šaka, jis tiesiog pripranta prie treniruočių ir kūnas nustoja į jas reaguoti, o ir tos pačios treniruotės tampa nuobodžios. „Yra vyrų, kurie treniruojasi kiekvieną dieną, tačiau kas norėtų matyti „raumenų kalną“, einantį podiumu ar ant žurnalo viršelio – tai neskoninga ir visiškai nepatrauklu. Aš pats stengiuosi paįvairinti savo sportą – mankštinuosi namuose, kelis kartus per savaitę nueinu į bokso treniruotes, užsiimu joga. Man įdomu išbandyti vis naują sporto šaką“, – dalinosi savo patirtimi modelis.
Modelis Tom Bull daugiau dėmesio skiria sveikam maistui nei sportui. Modelis laikosi augalų dietos, kuri jam suteikia ne tik puikias kūno formas, bet ir gerą vidinę savijautą bei energijos antplūdį, ko labai reikia fotosesijoms.
Visi modeliai vyrai turėtų prisižiūrėti tiek savo kūno formas, tiek savo vidinę būseną, tačiau nereikia „perlenkti lazdos“, nes modelių ir mados pramonei tikrai nereikia kultūristų.