Ką rinktis ir ko nesirinkti važiuojant į muzikos fetivalį

Views: 5

Gyvūnų raštai. Gyvūnų raštai buvo labai populiarūs šiais metais, tad gali neabejoti, kad rūbų su gyvūnų raštais matysi daug. O jeigu nori išsiskirti iš minios, rinkis neoninės spalvos rūbus su gyvūnų raštais.

Nesistenk mėgdžioti kažko. Rinkis savo stilių. Čia nėra koks nors halloween’o vakarėlis, kuriame reikia persirengti kažkuo. Stengdamasi mėgdžioti kažką gali jaustis ne itin patogiai, kas tik sukels ne pačias teigiamiausias emocijas tau ir festivalis bus sugadintas. Kad to nebūtų – rinkis savo stilių, tik pridėk keletą detalių, kad išnaudotum savo stiliaus galimybes iki maksimumo.

Nesistenk perkrauti savo aprangos rūbais, kurie visi būtų išskirtiniai. Apsirengdama rūbais, kurie pritraukia dėmesį gali atrodyti labai neskoningai, nors jie visi ir būtų madingi. Geriau rinktis paprastus rūbus ir tik pridėti kažkokią detalę, kuri aprangai suteiktų išskirtinumo. Taip apsirengdama atrodysi, kad visiškai nerūpestingai apsirengei išskirtinai ir pritrauksi visų dėmesį.

Vintažiniai rokenrolo marškinėliai. Nei vieno neapgausi dėvėdama kažkokios grupės marškinėlius, kuriuos nusipirkai H&M. Geriau keliauk į dėvėtų rūbų parduotuvę ir ieškok tokių marškinėlių. Taip ne tik sutaupysi pinigų, bet ir atrodysi vėl gi – išskirtinai, nes tokie marškinėliai visur nesimėto ir juos gauti yra pakankamai sunku.

Nedėvėk maudymuko, kaip palaidines. Nedaryk klaidos ir nedėvėk maudymuko vietoj palaidinės. Taip tikrai neatrodysi nei seksualiai, nei gražiai ir susilauksi daug neigiamų žvilgsnių. Geriau rinkis kokią gražią braletę ar trumpą palaidinę. Tačiau, jeigu jau sumąstei mautis maudymuką, nedėvėk jo vieno paties. Apsimauk jį po marškiniais ar džinsinių kombinezonu.

Nesimauk į festivalį paprastų basučių. Taip, festivalio metu gali būti karšta, tačiau nepamiršk, kad festivalis vyks lauke ant žolės, žemių. Taip pat, braunantis arčiau scenos daug kas gali užminti ant kojų ir po visos nakties ne tik kojos atrodys baisiai, bet ir iš pačių basučių nebebus nieko. Todėl rinkis batus, kurie yra tvirti ir uždengia visą koją.

Nedėvėk gėlių vainiko. Gėlių vainikai kažkada buvo labai populiarūs, tačiau jau seniai išėjo iš mados. Juolab daugelis, kurie visgi pasirenka apsimauti gėlių vainiką atrodo blogai ir ne tik dėl to, kad jie yra nebemadingi, bet ir todėl, kad pasirenka tokį vainiką, kuriame yra tiek gėlių, kad užtektų dviejų rankų pirštų, kad suskaičiuotum jų vienetus.

Nesirink dėvėti brangių akinių. Dideli šansai, kad juos kažkur pamesi bebėgdama link scenos, besibraudama tarp žmonių ar galų gale jie nukris ir kažkas ant jų užmins. Nusipirk pigius akinius nuo saulės, kurių tikrai nebus gaila nei sulaužyti, nei pamesti.

Didelės kuprinės. Kiti festivalio dalyviai tavęs nekęs už tai, kad eidama arčiau scenos stumdysi juos su savo kuprine. Rinkis mažą kuprinytę arba fanny pack’ą, kuris bus šalia tavęs ir niekam netrukdys.