Kodėl visuomenėje modelis atlieka „blogiečio“ vaidmenį“?

Modeliai yra gražūs žmonės, todėl dažnai sulaukia pavydo kritikos iš visuomenės, kad ne tokie gražūs jie yra ir iš vidaus. Ir nėra nuostabu kodėl visuomenė taip galvoja, nes visi užaugome bežiūrėdami įvairius filmus, kuriuose pati populiariausia, turtingiausia ir gražiausia mergina mokykloje nepasižymėjo geru charakteriu, o atliko gana kerštingos „pabaisos“ vaidmenį. Visi šie filmai paverčia modelius tokiomis būtybėmis, kurios neturi nei dvasios nei sielos yra visiškai tuščios. Jos negali užmegzti rimtų santykių, turėti normalią šeimą ir t.t.
Šie rodomi per televiziją filmai iš pažiūros atrodo nekalti ir niekam nekenkiantys, tačiau jie smarkiai įsismelkia į žmonių pasamonę ir jie automatiškai pradeda manyti, kad žmonės, kurie yra gražūs, yra savanaudžiai, egoistai ir savimylos. Visa šita nuomonė yra pavirtusi realybe ir žmones realiai pradėjo galvoti apie modelius kaip apie tuo negerus veikėjus iš filmų, kas ne vienam modeliui užgauna širdį.
Tačiau realybė yra visai kitokia. Modeliai tikrai nemano ir nesijaučia esantys geresni už kitus. Jie tikrai neskirsto žmonių pagal jų nemadingus ar madingus rūbus, išorinį grožį ar turimą turtą. Taip, daugiausiai modeliai bendrauja su kitais modeliais, bet taip yra tikrai ne dėl to, kad jie draugus renkasi pagal grožį. Juk bankininkai taip pat daugiausiai bendrauja su bankininkais, daktarai su daktarais, prekeiviai su prekeiviais, nes tai yra visiškai normalu. Bendra veikla traukia žmonės, nes jiems yra apie ką pasišnekėti, jie dirbdami kartu praleidžia labai daug laiko.
Modeliai yra tokie patys žmonės kaip ir mes visi, jie lygiai taip pat užaugo. Jie taip pat lanko arba lankė mokyklas ir jiems taip pat tėvai liepdavo daryti namų darbus. Jiems taip pat teko pradžioje dirbti prekybos centre ar kokioje nors kavinėje, kad užsidirbti pinigų savo reikmėms ir išlaidoms. Galbūt jie aukšti, gražūs, jų drabužiai stilingi, tačiau yra didelė tikimybė, kad jie kur kas labiau kenčia ir yra daugiau engiami visuomenės, nei paprasti žmonės, nes šiuolaikinė visuomenė yra susidariusi klaidingą nuomonę, kad kitus ji turi teisę teisti.