Modeliai ir aukštakulniai

Views: 7

Dažnai pasitaiko atvejų – ypač kastinguose ar modelių atrankose, kur modeliai, avėdami aukštakulnius, jaučiasi nepatogiai ir tai akivaizdžiai yra pastebima išoriškai, kas yra labai blogai.
Mokėti vaikščioti aukštakulniais, ypač modeliams, yra labai svarbu. Net, jeigu modeliai nėra aukšto ūgio ir jiems nereikia vaikščioti podiumu, jiems vis tiek yra labai svarbu mokėti vaikščioti su aukštakulniais, nes labai dažnai to gali prireikti reklamai, fotosesijoms ar modelių atrankose.
Štai keli patarimai, kurie padės sėkmingai avėti aukštakulnius.
1. Avėkite batus, kurie Jums tinka. Jei jau parduotuvėje, besimatuojant aukštakulnius, jaučiate nepatogumą ar net gi skausmą, tuomet jokiu būdu nesitikėkite, kad truputį pavaikščioję su jais, apsiprasite ir diskomforto nebejausite.
2. Pasirinkite atitinkamos spalvos aukštakulnius. Ypač kastingų ar fotosesijų metu, atidžiai reikėtų rinktis aukštakulnių spalvas, kad jos nebūtų ryškios ir spalvotos, nes tai ne tik neskoninga, bet ir blaško dėmesį.
3. Atkreipkite dėmesį į stilių. Visi žino, kad aukštakulnių stilių yra be galo daug, todėl pasirinkti tinkamą yra gana sudėtinga. Jeigu renkatės aukštakulnius modelių atrankai, atkreipkite dėmesį – kokio stiliaus yra reikalaujama. Kastinguose gali prašyti apsirengti kasdieniškai, oficialiai arba pasipuošti, todėl reikia atkreipti į tai dėmesį.
4. Nepamirškite savo laikysenos, kol vaikštote su aukštakulniais. Net aukšti modeliai turi mokintis vaikščioti su aukštakulniais, nes natūraliai padaryti, dažniausiai, jiems to neišeina. Pirmiausia reikia atrasti savo aukštakulnių aukštį. Būna labai juokingų atvejų, kai labai aukšti modeliai avi itin aukštus aukštakulnius, su kuriais vos paeina. Šis nepritaikymas aukštakulnių sau, savo kūnui, verčia modelius jaustis nepatogiai, nesaugiai ir nepasitikinčiai savimi. Būtent taip jie atrodo ir išoriškai.
5. Praktika! Praktika! Praktika! Jei perkate aukštakulnius kastingui ar fotosesijai, nepalikite jų gulėti iki kastingų dėžėje. Ištraukite juos ir vaikščiokite po namus. Praktikuokitės su laikysena, pėdos statymu, eisena. Kuo daugiau praktikuositės, tuo geresni bus galutiniai rezultatai.