TOBULO MAKIAŽO PASLAPTYS

Visits: 0

Blakstienas dažykite 3 sluoksniais: pirmuoju nuo pagrindo iki galiukų, antruoju nuo vidurio iki galiukų ir trečiuoju tik blakstienų galiukus. Norėdamos dar didesnio efekto, prieš tepant tušą, padenkite blakstienas biria pudra.

Kiekviena moteris žino, kad trumpiau už kitas makiažo priemones išsilaiko lūpų dažai. Būtent jie pirmieji nusivalo ir tenka lūpas dažyti pakartotinai. Jei norite, kad lūpų dažai išsilaikytų ilgiau, pasidažiusi lūpas, nusausinkite jas servetėlė ir tada pasidažykite dar kartą. Arba pasidažiusi lūpas, jas dar padenkite skaistalais, taip dažai ne tik išsilaikys ilgiau, bet ir spalva atrodys sodresnė.

Nepamirškite paryškinti antakių. Antakiai tarsi įrėmina visą veidą, jiems tiesiog būtina priežiūra ir korekcija. Naudokite antakių pietuką arba pasirinktos spalvos šešėlius. O tobulai linijai puikiai tiks paprasčiausia vizitinė kortelė.

Spalvų pagalba galite vizualiai padidinti akis. Tai visai pparasta: apatinį voką ir vidinį viršutinio voko kamputį dažykite baltai, apatinio voko vidinį kamputį paryškinkite rudai. Viršutinį vokia nuo vidinės pusės pradėkite ryškinti šviesesne, o galiausiai užbaikite tamsesne spalva.

Norint paputlinti lūpas, taip pat padės žaidimas spalvomis. Pirmiausia, lūpas patepkite švieseniais dažais ir tik paskui norima spalva. Taip pat stenkitės, kad lūpų kraštai ir centras būtų šiek tiek šviesesni lyginant su visomis lūpomis. Toks lūpų dažymo būdas tikrai vizualiai paputlina lūpas. Taip pat verta paminėti, kad šviesiais lūpų dažais padažytos lūpos atrodys putlesnės, nei padažytos tamsiomis spalvomis.

Skruostikaulių ryškinimui puikiai tinka toks paprastas būdas: bronzine pudra paryškinkite vietas po pačiais skruostikauliais ir skaistalais padažykite nuo labiausiai iškilusios skruostikaulio vietos iki smilkinio.

Norinčioms padailinti nosytę, tai irgi galima padaryti makiažo pagalba. Optiškai ją susiaurinti galima naudojant skirtingų atspalvių kremines pudras. Visam veidui padengti naudokite savo įprastą pudrą, o per nosies centrą tepkite keliais tonais šviesenę. Toks spalvų maišymas padės pasiekti norimą rezultatą.