Modelių mitybos paslaptys

Views: 1

Pusryčiams – lašiša. Visų pirma – lašiša yra nepaprastai sveika žuvis ir jeigu yra galimybė ją valgyti pusryčiams – taip ir padarykite, nes lašiša duoda ypatingą naudą kūnui. Modelis Anya Kazakova pusryčiams valgo lašišą ir užsigeria burokėlių sultimis. Nors lašiša ir nėra labai dietinis patiekalas, tačiau ji turi daug vertingų savybių, reikalingų organizmui ir yra tikrai geresnis pasirinkimas už, pavyzdžiui, omletą su daug sūrio.
Gerti daug vandens. Vanduo turi tapti Jūsų geriausiu draugu. Su savimi reikia turėti vandens buteliuką visada ir gerti kiekvieną laisvą minutę. Vanduo yra naudingas viskam – pradedant virškinimo sistema, baigiant bendrąja sveikata.
Šviežiai spaustos sultys. Sultys yra puikus produktas, galintis pakeisti cukrų. Tai puiki ir labai sveika alternatyva, norint paragauti kažko saldaus, bet ir sveiko. Sultys ypatingai gerina virškinimą.
Mėgstantiems sumuštinius. Sumuštinis paprastai nėra sveikas užkandis, tačiau, pasitelkus fantaziją, viską galima pakoreguoti. Pavyzdžiui, jeigu mėgstate sumuštinius kaip užkandį, dešrą ir riebų sūrį galite pakeisti į ožkos sūrį ir avokadą. Esmė neatsisakyti mėgstamų patiekalų, tačiau juos pakeisti į šiek tiek sveikesnius.
Pietūs darbe. Dažniausiai per pietus pietaujame netoliese esančioje kavinukėje, tačiau, jeigu joje nėra galimybės pasirinkti sveikesnių patiekalų, tuomet pietus į darbą galima atsinešti pačiam. Kad pietų pasiruošimas negaišintų daug laiko, galima vienu kartu pietus pasidaryti kelioms dienoms.
Atsisakyti gazuotų gėrimų. Tikriausiai visi žino, kad gazuoti gėrimai nėra sveikas pasirinkimas kada norisi gerti. Gazuoti gėrimai sukelia ne tik pilvo pūtimą, bet nuo jų atsiranda ir celiulitas. Gazuotuose gėrimuose taip pat yra labai daug cukraus, kas tikrai neprideda naudos, norintiems numesti svorį ar išlaikyti figūrą.