Modelių vyrų tipai

Views: 1

Mados/podiumo modeliai vyrai. Tai yra tipiniai modeliai, kuriuos įsivaizduojame vos išgirdę žodį „modelis“. Kas yra svarbu žinoti ir suprasti, jei esi karjeros siekiantis vyras modelis, tai, kad kiekvienos modelių agentūros turi skirtingus išvaizdos ir modelių tipų reikalavimus. Taip pat labai svarbu yra žinoti – kokioje modelių rinkoje norite save realizuoti. Pavyzdžiui, Los Andžele dirbantys vyrai modeliai nebūtinai turi turėti tuos pačius išvaizdos kriterijus, kaip Niujorke dirbantys modeliai.
Mados ir podiumo modeliai dažniausiai būna aukšti ir atletiško kūno sudėjimo. Tačiau jokiais būdais ne kultūristai. Jie gali turėti pilvo presą, šiek tiek raumenų ant rankų ir kojų. Jie gali turėti barzdą arba ūsus, arba tiesiog švarų, nuskustą paauglio veidą. Jie gali turėti trumpus ir tvarkingus plaukus, arba ilgus ir sušiauštus. Kai kurie vyrai modeliai netgi turi dredus.
Tatuiruotės modelių pramonėje dažniausiai yra neigiamas reiškinys, tačiau podiumo ir mados srities modeliams ši taisyklė dažniausiai negalioja. Aišku iki tam tikros ribos, kol tatuiruotė neužgožia pačio modelio.
Reklamų modeliai vyrai. Tai modeliai, kurie atspindi klientų tiek demografinius, tiek amžiaus, tiek gyvenimo būdo rodiklius. Jie gali būti atletiško kūno sudėjimo arba kultūristai, jie netgi gali būti tiesiog paprasti žmonės, kurie neišsiskiria niekuo savo kūno sudėjimu nuo kitų eilinių vyrų. Šie modeliai taip pat gali būti su barzda ar ūsais. Jų plaukai gali būti visiškai tamsūs, rudi ar net visai žili. Šio tipo modelių vyrų ūgis taip pat nėra labai apribojamas taisyklių, tačiau turi būti ūgio ir svorio proporcingumas.
Paaugliai modeliai vyrai. Šie modeliai privalo atrodyti kaip paaugliai. Jie neturėtų būti per daug vaikiški, tačiau turėtų atrodyti ne vyresni kaip ką tik mokytis įstoję studentai.
Šios kategorijos modelių kūno sudėjimas gali būti labai įvairus, žinoma, jie negali būti kultūristai. Plaukų stilius taip pat gali būti labai įvairus. Ūsų ar barzdos dažniausiai paaugliai neturi, todėl ir šio tipo modeliai turėtų jos privengti.