Modeliai ir aknė

Views: 4

Modeliai, turintys aknę ir dar tik sieksiantys savo tikslo modeliavime, pirmiausia turėtų pasirūpinti savo odos būkle, prieš einant į modelių atrankas kastinguose, modelių agentūrose ar apskritai į modelių industriją. Prieš pasirašant su modeliu sutartį, modelių agentūra nori pamatyti modelį be jokio makiažo, todėl modelis negalės paslėpti ar kažkaip užmaskuoti savo aknės, kas modelių agentūrą greičiausiai privers priimti neigiamą modeliui sprendimą.
Pirmiausia, ką modelis turėtų padaryti, tai nueiti pas dermatologą ir pasikonsultuoti dėl savo aknės, susižinoti kokio sudėtingumo lygio ji yra, ar sunkiai išgydoma. Jeigu dermatologas pasakys, kad modelio aknė yra neišgydoma arba išgydoma, bet tam prireiks nemažai laiko, tuomet modeliui geriau pamiršti apie modeliavimą arba bent tuo metu kol aknę gydysis apie modeliavimą negalvoti.
Tiems, kurie turi aknę, geriausias pagalbininkas šiai ligai yra vanduo. Reikia jo vartoto labai daug ir pamiršti tokius gėrimus kaip kava, sultys, sirupas, alkoholis, gaivieji gėrimai. Kuo mažiau vartoti reiktų cukraus ir produktų, kuriuose jo yra daug. Daugiau vartoti reiktų jautienos, šviežių daržovių ir vaisių. Modeliai turi būti kantrūs – aknė nepraeina per naktį. Gera odos priežiūra kartu su sveika mityba ir laikas – gydo šią odos ligą.
Tie, kas galvoja, kad aknę galima paslėpti fotošopu ir taip išspręsti problemą dėl modeliavimo – labai klysta. Fotošopas yra geras dalykas, tačiau jis tik trumpam užmaskuoja problemą, o sveikos ir gražios odos turėjimas ne tik suteikia daugiau pasitikėjimo pačiam modeliui, bet ir padidina galimybes gauti geresnius užsakymus.