Ar tikrai taip lengva tapti plius dydžio modeliu?

Views: 5

Norint būti plius dydžio modeliu ir atstovauti modelių agentūrą, neužtenka vien tik nešioti plius dydžio rūbus. Nors ne visose agentūrose yra plius dydžio modelių, bet kai kuriose yra, todėl norint ten patekti, reikia kruopščiai išsiaiškinti jų keliamus reikalavimus plius dydžio modeliams ir juos pilnai užpildyti. Tuo tarpu modelių agentūros – toli gražu neišskiria vien tik dydžio reikalavimų.
Plius dydžio modelių reikalavimai yra lygiai tokie patys kaip ir mados, podiumo ar reklamos modelių, išskyrus keliais dydžiais didesnius išmatavimus. Tai reiškia, kad plius dydžio modeliai turi atitikti visus reikalavimus lygiai taip pat kaip kiti modeliai, tačiau turi būti keliais dydžiais didesni už juos.
Plius dydžio modeliams keliami reikalavimai:
Ūgio
Dydžio
Stiprūs veido bruožai, gera kaulų struktūra (pavyzdžiui, išryškinti skruostikauliai)
Krūtinės, juosmens, klubų proporcijos (proporcingas kūnas)
Skaisti oda, žvilgantys plaukai, graži šypsena, gražiai atrodančios, nesuglebusios kojos ir rankos.
Jei plius dydžio modelis neatitinka visų šitų reikalavimų, jam patekti į modelių agentūrą bus labai sunku, o jei jis nepateks į modelių agentūrą, į modelių rinką patekti bus labai sudėtinga.
Deja, didelės paklausos nėra mažesnio ūgio plius dydžio modeliams. Plius dydžio modeliai privalo turėti aukštos mados išvaizdą arba nepriekaištingą reklaminę išvaizdą, taip pat proporcingą figūrą. Plius dydžio modeliai taip pat privalo būti sveiki ir yra priversti vesti sveiką gyvenimo būdą, kad išlaikytų savo kūno formas nepakitusias.
Būti apkūnesniu – gali būti labai gražu. Yra labai daug plius dydžio modelių, kurie atrodo įspūdingai, jie tiesiog švyti iš vidaus, ko kartais trūksta aukštosios mados modeliams. Tačiau nereikia galvoti, kad, jei jau netelpi į mažesnio dydžio rūbus, tai automatiškai gali pretenduoti į plius dydžio modelius. Plius dydžio modeliai yra kur kas daugiau nei didesnis suknelės dydis, jie turi būti lygiai tokie patys išskirtiniai kaip ir kitų sričių modeliai.