Japonių jaunatviškumo paslaptis – gera odos priežiūra

Views: 2

Pirmiausia, japonės veido odos priežiūros procedūrą pradeda nuo aukštos kokybės japoniško veido prausiklio. Nusiprausus su prausikliu veidą, japonės veidą nuvalo su japonišku losjonu. Tuomet yra tepamas serumas, tinkamas odos tonui. Priešpaskutinis žingsnis – odos drėkinimas. Japonės labai atsargiai renkasi odos drėkiklį, jos itin atidžiai atsirenka būtent jų veido odai tinkamą drėkiklį. Paskutinis žingsnis – tai apsauginis kremas nuo saulės. Visi žino, kad saulės ultravioletiniai spinduliai daro didelę žalą odai, todėl japonės jį visada naudoja veido odos priežiūros procedūroms.
Reguliari veido odos priežiūra, ypatingai vakarais – padidina melatonino kiekį, kuris miego metu veikia kaip raminantis antioksidantas ir leidžia naktį gerai išsimiegoti. Geras miegas, poilsis – viena iš jaunatviškos japonių odos paslapčių. Jos visada stengiasi laikytis miego ir vakarinio veido odos priežiūros ritualų rėžimo.
Japonės taip pat dažnai daro tonizuojančius veido masažus, kurių metu yra naudojama japonų odos priežiūros priemonės, kurios tonizuoja veido ir kaklo raumenis, taip pat padeda išlyginti odos raukšles. Tokie masažai stangrina ir jaunina veido odą.
Veido odos kaukės, naudojamas japonų odos priežiūros priemonėse, yra daugiafunkcinės ir tuo pačiu metu atlieka kelias funkcijas: drėkina, nuima riebalų perteklių nuo odos, mažina porų atsiradimą, atlieka giluminį veido valymą, gerina kraujotaką, lygina veido odą ir suteikia jai natūralaus spindesio. Kadangi šios kaukės yra itin stiprios, japonės jas naudoja tik vieną ar du kartus per savaitę.
Japonų odos priežiūros rutina – yra puiki priemonė, norint atkurti odos grožį, elastingumą ir jaunatviškumą.