Modeliai vaikai – modelių industrijoje

Views: 13

Labai svarbu suprasti, kad buvimas modelių pasaulyje – tai nėra vien tik smagus darbas, tai daugiau žaidimas su „žvėrimi“, pagal jo pačio taisykles. Ir visiškai nesvarbu ar tu visai dar mažas modelis, paauglys, ar jau suaugęs. Kalbant apie vaikus modelius ir jų tėvus, svarbu suvokti ir žinoti be galo konkurencingą modelių pasaulį, todėl tam reikia užsiauginti „storą odą“ tiek tėvams tiek jų vaikams.
Tėvai visada savo vaikams linki laimės gyvenime ir, jei ta laimė yra modeliavimas, tuomet tėvai turi būti tam pasirengę, nes modeliavimas yra ne tik žurnalų viršeliai, mados pasirodymai, žinomumas , pripažinimas, modeliavimas turi ir savo tamsiąją pusę.
Jeigu galvojate, kad modelių pasaulyje konkurencija tarp jaunų ar vyresnio amžiaus modelių yra didelė, tai žinokite, kad tarp vaikų modelių – ji yra dar didesnė. Šioje pramonėje vaikai nevadinami mielais, žavingais, nuostabiais ar žavinčiais, čia jie yra išskirtinės išvaizdos vaikai. Jei modelių agentūra pasako, kad Jūsų vaikas turi „pilną modeliui būdingą paketą“, tuomet tai yra tikrai geras ženklas ir Jūsų vaikas eina tinkama linkme.
Nėra nieko blogiau už tuos modelius vaikus, kurie, tėvų kalbų paveikti, galvoja, kad jie yra tobuli ir jokiais būdais negali suklysti. Tėvai turi paaiškinti vaikams skirtumą tarp arogantiškumo ir pasitikėjimo savimi. Augantys vaikai linkę perimti aplinkos poveikį, kad ir koks jis bebūtų, todėl tėvai laiku turėtų suspėti jiems padėti būti pasitikinčiais savimi, tačiau kartu ir padėti suprasti, kad visi žmonės klysta ir tobulų nėra. Vienaip ar kitaip vaikams modeliams teks susidurti su skaudžiais išgyvenimais, todėl tėvai turi jiems paaiškinti, kad modeliavimo industrijoje tai yra normalu, kad nereikia visko mesti vos ištikus vienai nesėkmei, kad reikia eiti į priekį ir tęsti savo tikslą svajonės link.
Laikas yra pinigai ir modelių agentūros neturi nei laiko nei pinigų, kad aiškintųsi kodėl vienas ar kitas modelis netiko klientams ir jie jo nepasirinko, todėl, jei Jūsų vaikas nebuvo pasirinktas klientų, neapkraukite klausimais „kodėl taip įvyko?“ modelių agentūrų, nes jos neprivalo Jums aiškintis.
Modelių pramonės sritis nėra tokia pati kaip kitos sritys. Ji unikalus „žvėris“ , kuris žaidžia tik pagal savo sukurtas taisykles. Jeigu Jūs norite likti žaidime, turite žaisti pagal jos taisykles. Todėl būtent vaikus modelius šioje sferoje reikia itin atidžiai saugoti, kad nebūtų paveikti negailestingo modelių gyvenimo ir neprarastų pasitikėjimo savimi visam laikui.