BIKINIŲ TENDENCIJOS, KURIAS TURI IŠBANDYTI ŠIĄ VASARĄ!

Views: 1

Atsižvelgiant į laiką, kurį vasaros metu praleidžiate dėvėdami maudymosi kostiumėlį, turite išsirinkti tokį, kuris jums tinka ir taip neatsilieka nuo naujų mados tendencijų. Vasarą maudymosi kostiumėliai, kaip ir kiti drabužiai verti pagarbos ir vietos jūsų drabužių spintoje. Majamyje rengiamoje „Majamio Plaukimo Savaitėje“ – ne tik nustatomas būsimas vasaros maudymukų stilius, tačiau ir pateikiama daug idėjų kaip mėgautis savo maudymosi kostiumėliu. Šį sezoną madingiausi „banguoti“ bei neoninių spalvų, arba puošti gyvūnų raštais maudymosi kostiumėliai. Jei norite, šią vasarą, atsinaujinti savo maudymosi kostiumėlį, čia rasite tai, kas šią vasarą padės jums suspindėti ir stilius, kuriuos patariama išbandyti.
„Garbanos“. Neseniai ant raudono kilimo buvo pristatyti drabužiai su „garbanomis“, o dabar tą patį galime pamatyti ir ant maudymosi kostiumėlių. Garbanoti maudymosi kostiumėlio šonai, ar garbanų elementai maudymosi kostiumėlio viduryje, prideda daugiau susidomėjimo nei paprasti maudymosi kostiumėliai.
Neoninės spalvos. Neoninės, ryškios spalvos, šią vasarą tiesiog yra naudojamos visur, todėl maudymosi kostiumėliai – ne išimtis. Atitinkamos neoninės spalvos bikinis, tinkantis jums, padės atrodyti tikrai išskirtinai ir išsiskirti iš minios. Nebijokite ryškių, akį rėžiančių spalvų ir būsite šios vasaros karalienė.
Gyvūnų raštai. Drąsūs ir egzotiški gyvūnų raštai, ant podiumo buvo kartojami kelis kartus. Jei nemėgstate labai ryškių spalvų ar garbanų, tada galite rinktis gyvūnų raštus. Jie tikrai suteiks jums žavesio ir išskirtinumo. Labiausiai tiks baltos, geltonos arba raudonos spalvos leopardų raštai.