PIRMAS ĮVAIZDIS – KOKIUS KADRUS TURĖTUMĖTE TURĖTI SAVO PORTFOLYJE

Visits: 0

Svarbu ne tik gražios nuotraukos, tačiau svarbu, kad nuotraukos atspindėtų ir jūsų asmenybę. Kiekvieno modelio portfolio turi kuom nors išsiskirti, kad nenubluktų visumoje. Kadangi, tai yra nuolatinis darbas, todėl nebūtina iš karto apkrauti portfolio, nes jis vis tobulėja ir plečiasi kartu su jūsų naujomis patirtimis. Čia pateikiame sąrašą kadrų, kurie padės jums tapti pastebėtai.
#Grožio kadras. Gaivi, švari veido oda ir nedaug makiažo. Tai toks kadras, kuris parodo jūsų natūralų grožį ir leidžia klientams parodyti, kaip atrodote tiesiog būdama savimi. Kitaip tariant, tai galėtų būti pirmas – stiprus, jūsų portfolio kadras.
#Viso kūno kadras. Šis kadras, taip pat labai svarbus, nes leidžia tiek klientams, tiek agentūrai pamatyti jūsų kūno tipą ir proporcijas. Šiam kadrui galite rinktis džinsus ir paprastą maikutę. Šiam kadrui nereikia ypatingo stiliaus ir makiažo, čia svarbiausia parodyti savo kūno proporcijas.
#Kadras su maudymosi kostiumėliu arba apatiniais. Laikas kadrui, kuriame turite parodyti daugiau atviro kūno, tik nepersistenkite. Atsiminkite, kad jūsų auditorija, kuri matys jūsų portfolio, yra orientuota į madą.
#Mados kadras. Čia galite pasitelkti šiek tiek kūrybos. Šiame kadre galite pasikviesti stilistą ir vizažistę ir sukurti 2-3 stiprius mados kadrus. Šie kadrai – jūsų galimybė atskleisti ir parodyti save. Nebijokite pajudėti ir parodyti kitokių, netradicinių pozų. Nebūtina tik stovėti, galite sėdėti, gulėti. Galite panaudoti ir keletą kitų daiktų ar dekoracijų.
#Kadras su šypsena. Šis kadras bus panašus į jūsų grožio kadrą. Ši nuotrauka neturi būti nuo galvos iki kojų, užteks jei ši nuotrauka apims jūsų veidą pečius. Šia kadras paprasčiausiai parodys jūsų šypseną ir dantis.
Leiskite, kad jūsų portfolio pasakotų apie jus istoriją ir parodytų pasauliui, kokia esate!