Detalės, kurios sugadina visą nuotrauką

Visits: 1

Taip atsitinka todėl , kad kartais, kuomet modelis pozuoja, jis atrodo kadre visai ne taip kaip modelis įsivaizduoja, kad atrodo. Yra daugybė įvairių manierų ir kitų keistų dalykų, kuriuos mes visi esame linkę daryti su savo kūnais, pėdomis, rankomis ir t.t.
Pavyzdžiui, pozuojant atsisėdus ant kėdės ir rankomis įsitvėrus į kėdę, nuotraukoje gali matytis iššokusios rankų venos, kurios sugadintų bendrą nuotraukos vaizdą. Pataisant tokią nuotrauką reikėtų rankas švelniai nuleisti žemyn, kad jos atrodytų atsipalaidavusios.
Pozuojant, labai svarbu yra galvoti ne tik apie bendrą kūno pozą, tačiau ir apie rankų, pirštų ir kitų kūno dalių pozas. Dar vienas dalykas, kuris dažniausiai sugadina modelio pozą – tai jo pirštai. Pozuojant modeliai juos per daug įtempia, taip pirštų pozą padarydami itin nenatūralią. Taip atsitinka tiek fotosesijų metu, tiek mados pasirodymuose einant podiumu. Tuo tarpu modeliai dažniausiai pozuojant to nepastebi, tačiau viskas išryškėja nuotraukoje. Kartais nepavykusį kadrą būna jau per vėlu pakeisti, todėl modelis turi budrus jau fotosesijos metu.
Kad išvengti tokių, kadrą gadinančių detalių, reiktų kuo daugiau praktikuotis patiems modeliams prieš veidrodį. Praktikuotis modeliai gali bet kada savo namuose, kur jiems niekas netrukdytų. Tuomet modelis įgaus patirties pozuoti visomis kūno dalimis taip, kad jos nesugadintų kadro.
Žinoma, nėra lengva susikoncentruoti tą momentą, kuomet yra pozojama į tokias detales, kaip pirštai, rankos, pėdos ir t.t. Labai paprasta tuo metu paprasčiausiai pasiklysti. Juk tuo pat metu reikia galvoti ne tik kaip tavo veidas atrodo, tačiau nepamiršti ir kitų kūno dalių. Reikia stengtis galvoti apie visą kūno pozavimą. Net, jeigu tokia maža smulkmena kaip rankos piršto poza bus netinkama, visa modelio poza bus sugadinta, tuo tarpų sugadinta bus ir nuotrauka.