AUSKARAI PAGAL TAVO VEIDO FORMĄ

Views: 2

Ne visi papuošalai, kurie mums yra gražūs, tinka pagal veido formą. Ar kada bandėte sau išsirinkti auskarus, kurie tiktų prie veido? Pateikiame patarimus, kurie padės išsirinkti tobulai tinkančius ir gražius auskarus.

OVALUS VEIDAS
Veido forma, kai veidas siaurėja ties kakta ir smakru, o plačiausia jo vieta ties skruostais. Tokiam veidui lengva atitaikyti tikamus auskarus, nes jam tinka kone visi – nuo mažų prie ausies prigludusių iki didelių kabančių auskarų. Vieninteliai, kurių reikėtų vengti, tai ilgi ploni auskarai, kurie vizualiai dar labiau ilgina veidą.

TRIKAMPIS VEIDAS
Pagrindiniai bruožai – plati sritis ties antakiais ir kakta, veidas siaurėja link smakro. Tokiam veidui tiks ovalūs ar nedideli apvalūs auskarai, vizualiai apvalinantys apatinę veido dalį. Jei nenori prašauti pro šalį, venk į apačią smailėjančių auskarų.

PAILGAS VEIDAS
Tai veido forma, kai kakta ir smakras yra vienodo ar labai panašaus pločio, tai reiškia, kad atstumas tarp skruostikaulių yra proporcingas atstumui tarp apatinių žandikaulių. Prie tokios veido formos puikiai tinka masyvūs trikampiai ar kvadratiniai auskarai. Venk plokščių ilgų auskarų, nes jie dar labiau ilgina veidą.

KVADRATINIS VEIDAS
Itin tikslios ir tiesios linijos nuo kaktos iki smakro, vienodo počio kakta, skruostai ir apatinai žandikauliai. Tokio tipo veidui labiausiai tinka maži prigludę arba ilgi kabantys auskarai. O patas blogiausias pasirinkimas – kvadratiniai auskarai aštriais kampais.

APVALUS VEIDAS
Veido tipas, kai plačiausia veido vieta yra tarp skruostikaulių, ties ausimis. Turintieji tokį veidą, dažnai turi apvalius skruostus ir apvalų smakrą. Apvalaus veido žmonėms puikiai tinka ilgi auskarai, jie suteikia veidui šiek tiek ilgumo. Taip pat gali rinktis kvadratinius ar trikampius auskarus, tik jokiu būdu ne “mažus žiedelius”, nes pastarieji dar labiau apvalina veidą.