Vyrai modeliai ir jų grožio procedūros

Views: 3

Būti modeliu – reiškia atrodyti gražiai ne tik fotosesijose, bet ir gyvenime, nes nežinai kada tave nufotografuos koks „paparacas“ ir patalpins tavo nuotrauką žurnale ar internete, arba kada būsi pakviestas į kastingą arba atranką reklamai. Tačiau ši taisyklė galioja ne tik moterims, tai lygiai taip pat galioja ir vyrams.
Apie vyrus yra susidariusi nuomonė, kad jie yra labiau netvarkingesni už moteris, mažiau save prisižiūrintys, tačiau modelių pasaulyje nieko panašaus nėra ir negali būti. O tai reiškia, kad modeliai vyrai puikiai žino kaip yra daromi manikiūrai, pedikiūrai, veido kaukės.
Kai modelis ruošiasi kastingui, jis turi atrodyti tvarkingai ir nepriekaištingai nuo galvos iki kojų. Tai reiškia, kad nagai tiek kojų, tiek rankų būtų sutvarkyti, veido oda atrodytų skaisti ir sveika, plaukai prižiūrėti, žvilgantys. Jei vaikinas modelis yra iš tų vyrų, kurie išsigąsta vien išgirdę žodį „grožio salonas“, „manikiūras“, „pedikiūras“, tuomet jam teks įveikti savo baimę arba išmokti pasidaryti viską pačiam. Tokios smulkmenos, kaip nesutvarkyti kojų ar rankų nagai gali pakišti koją ieškant darbo. Modelis gali būti profesionalas ir atitinkantis reikalavimus, tačiau, jei klientas pastebės jo nesutvarkytus nagus, tuomet, greičiausiai – jis jo atsisakys. Juk nenorite duoti kažkam priežastį Jūsų dėl to atsikratyti. Modelio darbas yra padaryti klientui neužmirštamą pirmą įspūdį, o ne raudonuoti iš gėdos.
Jei vyrui modeliui sunku perlipti per save ir prisiversti atverti grožio salono duris, jam pagelbėti galėtų sesuo, žmona ar draugė, kuri patartų, daugiau papasakotų apie grožio salonus, kad jie nėra tokia baisi vieta, kaip atrodo. Vietoj to, kad jaustis susigėdusiam, einant į grožio saloną, reikėtų į tai žiūrėti kaip į būtiną užduotį, kurią reikia įvykdyti, kad klientas būtų tavimi patenkintas.
Modeliai vyrai, patikėdami visą darbą profesionalams, turės mažiau dėl ko jaudintis ir prieš pasirodant kastinguose ar atrankose, puikiai žinos, kad atrodys nepriekaištingai, o tai suteiks jiems daugiau pasitikėjimo savimi.
Ir svarbiausia – modeliams vyrams reikia žinoti, kad ne jie vieni yra tokie, ne jie vieni eina į grožio salonus, kad palaikytų tvarkingą savo išvaizdą, tai daro daugelis vyrų ir nebūtinai modelių, nes kiekvienas vyras turi prižiūrėti savo higieną ir būti tvarkingas.