Buvusio modelio Doutzen Kroes retušuotų ir neretušuotų nuotraukų skirtumai

Views: 1

Juk jų oda lygi, plaukai išpuoselėti, o kūno formos tiesiog tobulos. Atrodo, jog šių modelių darbas yra tikrų tikriausias svajonių išsipildymas – jos uždirba milijonus, yra garsios ir geidžiamos. Visi yra matę „Victoria’s Secret“ modelių nepakartojamai tobulas nuotraukas įvairiose žurnaluose. Tačiau niekas nėra matęs jų nuotraukų dar neretušuotų ir nesutvarkytų. Nors ir dar nesutvarkytose nuotraukose – „Victoria’s Secret“ modeliai atrodo nuostabiai, tačiau, kai palygini retušuotas ir neretušuotas nuotraukas, galima pamatyti , kad ir smulkios detalės gali labai pakeisti visą nuotraukos vaizdą. Niekam ne paslaptis, kad prieš patekdamos į žurnalų puslapius ar reklamas, visos nuotraukos būna pakoreguojamos. Ir visi mes puikiai suprantame, kad realybėje nepriekaištingai atrodantys modeliai – anaiptol ne tokie idealūs.
Prieš keletą metų „Victoria Secret“ netyčia išleido krūvą neretušuotų modelio Doutzen Kroes fotosesijos nuotraukų. Didžiausias skirtumas tarp sutvarkytų ir nesutvarkytų nuotraukų yra spalvų, šviesumo ir ryškumo pokyčiai. Bet be viso šito retušuojama yra ir kai kurie smulkūs odos nelygumai, raukšlės ir nelygumai veide ir ant viso kūno. Skirtumai tarp retušuotų ir neretušuotų nuotraukų yra subtilūs. Nors Kroes yra be galo gražus modelis su tobulais veido bruožais, tačiau vis tiek įdomu pastudijuoti jos nuotraukas prieš retušavimą ir po jo.
Iš nuotraukų matyti, kad labai dažnai retušuotose nuotraukose yra pakeičiami maudymosi kostiumėlio dirželiai. Neretušuotose nuotraukose dirželiai yra surišti per kaklą, tuo tarpu retušuotose jie panaikinti. Dar vienas dalykas, kas buvo dažnai keista – tai maudymosi kostiumėlių spalva.
Dalinamės su Jumis nuotraukomis, kurias patys galėsite išanalizuoti ir pasižiūrėti skirtumus tarp sutvarkytų ir dar nepaliestų kadrų.