MODELIO DIENA NUO RYTO IKI VAKARO

Views: 2

Kiekvieno modelio rytas prasideda anksti – 8-ą valandą. Vienas svarbiausių dalykų ryte – pusryčiai. Tai turėtų būti maistingas, tačiau lengvas, neapsunkinantis maistas, pavyzdžiui: kiaušinis ir avokadas ar vaisiai, kurie turi nemažai proteinų ir suteikia energijos. Labai svarbu gerti pakankamai vandens, visada turėti jo su savimi ir dažnai gerti mažais gurkšniais.

 

Po pusryčių seka mankšta, nes labai svarbu palaikyti tinkamas kūno formas bei fizinę sveikatą. Mankšta gali būti joga, sportas salėje ar namuose, bėgiojimas. Kadangi modeliams tenka nemažas fizinis krūvis, tiek fotosesijose, tiek einant podiumu, reikalingi stiprūs nugaros bei kojų raumenys, tačiau nereikia pamiršti mankštinti vis kūno. Sportas ryte suteikia jėgų visai dienai.

gallery 1479502119 hbz georgia fowler 009

Modeliui labai svarbus odos, plaukų bei nagų grožis, todėl būtina jais tinkamai rūpintis. Veidui – prausiklis bei kremas, parinktas dermatologo pagal odos tipą ir problematiškumą, padės išlaikyti švarią, glotnią veido odą. Plaukams taip pat turėtų būti parinktos tinkamos priemonės – šampūnas ir kondicionierius, kaukė, naudojama kartą per savaitę ir plaukų aliejus ar serumas, kuris ypatingai svarbus, jei plaukai formuojami karštais prietaisais, taip apsaugant nuo skilinėjimo ir išsaugant plaukų žvilgumą. Modelio nagai visada turėtų būti prižiūrėti ir sutvarkyti, labai svarbu naudoti rankų kremą, kuris sušvelnina rankų odą. Teisingai prižiūrint odą makiažas nėra būtinas, tačiau jei yra noras turėtų būti dažomasi labai minimaliai – blakstienos padažomos tušu, lūpos patepamos blizgiu, šiek tiek paryškinami antakiai, švelniai pakontūruojamas veidas.

Vykstant į fotosesiją svarbu apsirengti patogius, nespaudžiančius drabužius, kurie nepaliktų žymių ant kūno. Atvykus į fotostudiją prasideda įtemptas darbas – renkami ir matuojami drabužiai su kuriais vyks fotosesija, po to seka makiažo bei šukuosenos darymas. Fotosesijos metu nebus laiko ilsėtis, tam, kad gauti tinkamą rezultatą reikia įdėti visas jėgas ar net daryti tai, ko iki tol neteko. Labai svarbu sekti fotografo bei stilisto nurodymus.

img 4581

Tam, kad išlaikyti tinkamas kūno formas bei kūno grožį reikalingas tinkamas poilsis bei mityba. Vakarienė turėtų būti lengvai ir greitai virškinama, valgoma bent pora valandų prieš miegą. Tam, kad išlaikyti odos grožį, išvengti tamsių paakių ir papilkėjusios odos reikalingas bent 8-ių valandų miegas.