Veido valymas namuose

Mes visi trokštame gražios, švytinčios, jaunos odos, tačiau ar pakankamai įdedame pastangų į tai? Suprantama, kad ne kiekvienas turi galimybę reguliariai lankytis grožio salonuose ir palepinti savo odą įvairiomis procedūromis. Kai kurie odos valymo procedūrai neskiria nei 20 minučių, o ką jau kalbėti apie gilų odos valymą - nors ir suvokiame, kad norint turėti sveiką ir spindinčią odą, ją būtina reguliariai valyti. Veido valymas namuose turi būti kiekvieną dieną ir nesvarbu, ar Jūs dažnai lankotės grožio salonuose, ar dažnai turite vizitus pas kosmetologę.


Taigi, pirmas žingsnis - veido valymas. Kruopščiai nuplaukite veidą veido prausikliu ir nušluostykite minkštu rankšluosčiu. Venkite karšto vandens, nes jis sausina odą. Tada veidą nuvalykite su valomuoju pieneliu, kad būtų nuvalyti visi likę nešvarumai ir atsikimštų poros.
Garinimas. Šią procedūra nebūtina atlikinėti kiekvieną dieną, užtenka du, tris kartus per savaitę. Pasikaitinkite puodą vandens, į jį galite suberti įvairių, jums patinkančių eterinių aliejų kvapų ir apsigaubusios galvą rankšluosčiu, pagarinkite veidą bent 5 minutes. Paskui veidą nusausinkite ir naudojant ledo kubelius, švelniai pamasažuokite.
Šveitimas. Šveisdami veidą, šveitiklio granules į odą masažuokite kelias minutes. Šveitiklis padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, dėl kurių oda atrodo pavargusi. Jeigu darote namų sąlygomis, šveitiklį gali atstoti cukraus ir medaus mišinys. Tačiau šiuo mišiniu veido odą reikia masažuoti 5 minutes.
Veido kaukė. Veido kaukę reikia rinktis tą, kuri tinka būtent Jūsų tipo odai, tačiau, jeigu Jūsų veido oda yra neproblematiška – veido kaukę Jums atstos sandalmedžio miltelių ir rožių vandens pasta. Ją, kaip ir pirktinę kaukę, reikia užsitepti ant veido ir palaukti kol kauke išdžius, tuomet švelniai nuplauti.
Tonizuoti. Vietoje pirktinio toniko, galime panaudoti agurkų sultis arba rožių vandenį, nes jie padeda palaikyti ph balansą.
Drėkinimas. Galiausiai ant veido ir kaklo užtepkite maitinamąjį kremą. Sausai odai naudokite švelnesnes valymo priemones, kuriose nėra alkoholio. Jeigu oda yra problematiška, spuoguota – naudokite losjoną, kuriame yra benzoilo peroksido.