Kaip sukurti gerą įspūdį fotosesijos metu

Visits: 0

Kada vyksta fotosesija, modelis turi atminti, kad jis aktyvus ir bendraujantis su komanda turi būti ne tik kada yra fotografuojamas, bet ir pertraukų metu. Tai reiškia, kad pertraukos metu nereikėtų sėdėti prie telefono. Atkreipkite daugiau dėmesio kas vyksta darbo aplinkoje, o ne socialiniuose tinkluose. Stenkitės susibendrauti su komandos nariais ir paklauskite ar viską atliekate tinkamai, galbūt reiktų kažką pakeisti. Šiltas bendravimas su komanda – palengvins darbą ir tikrai paliks apie Jus gerą, šiltą įspūdį.
Supraskite savo vaidmenį komandoje. Svarbu suprasti, kad fotosesijos metu, kiekvienas atlieka savo vaidmenį. Dažniausiai kaip pozuoti modeliui sako fotografas, prodiuseris arba pats klientas. Modelis turi vykdyti jo nurodymus, nekišdamas jam savo nuomonės.
Po fotosesijos nepamirškite fotografo ir visos komandos. Galite savo socialiniame tinkle pasidalinti ką tik vykusios fotosesijos nuotraukomis, pažymint ne tik fotografą, bet ir visą komandą, su kuria dirbote. Klientai tikrai įvertina tai, kad modelis dalinasi jų darbais bei komentuoja. Vieno posto pasidalinimas viešojoje erdvėje – gali nulemti modeliui dar vieną darbo pasiūlymą. Modelių pramonė yra nepaprastai konkurencinga, todėl papildomi pliusai tikrai nemaišo. Pasidalinimas socialiniuose puslapiuose sukuria apie modelį šiltą, gerą nuomonę, o modelis taip parodo, kad įvertino fotografo ir visos komandos darbą, juo džiaugiasi bei yra dėkingas. Taip modelis susikuria apie save puikią reputaciją mados ir grožio pramonėje.
Po fotosesijos nepamirškite fotografui padėkoti. Nebūtina vos pasibaigus fotosesijai, pribėgti prie fotografo ir dėkoti jam už darbą, užtenka nusiųsti žinute ar elektroninį laišką, kuriame trumpai parašykite, kad buvo smagu kartu dirbti ir norėtumėte dirbti kartu dar kartą. Tokia žinutė ne tik fotografui primins apie Jus, bet ir parodys Jūsų puikų išsiauklėjimą ir kultūrą.