Modelis ir tatuiruotės bei auskarai

Views: 1

Šios dvejonės yra pagrįstos, nes tatuiruotę panaikinti nėra taip lengva. Tačiau mados industrija eina link to, kad pripažinti kuo įvairesnius modelius, populiarėja modeliai su tatuiruotėmis ir auskarais. Tačiau verta apgalvoti toliau sekančius punktus prieš įsigyjant naują, ilgalaikį aksesuarą.

  • Pastebimumas

Tatuiruoti modeliai yra vis labiau mėgstami dizainerių, kurie siekia alternatyvaus įvaizdžio. Tačiau jei tu galvoji siekti karjeros reklamos ir katalogų srityje, gali kilti nesklandumų. Su tuo dirbantys prekių ženklai dažniausiai nori modelių, kurie neturi jokių piešinių ant kūno ir galėtų pasiekti platesnę žmonių grupę. Kaikurie gali priimti tatuiruotą modelį, jei tai atitinka jų kuriamą įvaizdį, todėl turi pagalvoti, ar nori siekti kuo daugiau darbų ar laukti progos, kur būsi pakviesta su tatuiruotėmis.

  • Tendencija

Vertėtų nepamiršti, kad alternatyvūs modeliai gali tapti didelė tendencija, tačiau kai mados pasaulis juda neapsakomu greičiu, ši tendencija gali dingti taip pat greitai, kaip atsirado. Todėl nesitatuiruok piešinio, kuris tuo metu yra madingas, o tai turėtų būti asmeninis sprendimas, neįtakotas jokių tendencijų.

  • Dydis

Svarbu pagalvoti, kokio dydžio bus piešinys. Mažas, delikatus piešinys gali būti nepastebimas ar lengvai užmaskuojamas. Tačiau visą nugarą dengiantis piešinys ar „rankovė“ neliks nepastebėta ir gali padaryti didelę įtaką tavo modelio karjerai. Vieta ir pastebimumas ir labai svarbūs faktoriai, kurios turėtum apmastyti prieš pasidarydama tatuiruotę.