KAIP NESUKLYSTI RENKANTIS PAPUOŠALUS?

Views: 3

Kaip nepasiklysti bižuterijos labirintuose ir rasti geriausią variantą sau? Štai keli patarimai, kurie jums padės lengviau apsispręsti.

Papuošalus su vaikiškomis detalėmis apeikite kuo toliau. Visai nesvarbu ar tai tauriųjų metalų ar pigių žaliavų produktas, vaikiškos gėlytės, širdelės ar gyvūnėliai yra skirti vaikams, o ne kam kitam. Žinoma, auksinė deimantais puošta gėlytė tikrai atrodys gražiai, bet greitai suprasite, kad tiesiog neturite kur jos pritaikyti…

Venkite karolių. Nors daugelis moterų mano, kad masyvūs spalvoti karoliai akimirksniu suteiks žavesio ir naujų spalvų jų stiliui, bet iš tiesų tokie papuošalai atrodo pigiai ir sugadina daugelio stilių. Norint masyvesnių papuošalų, verčiau rinkitės kelias tarpusavyje persipinančias plonas grandinėles, jos atrodys daug solidžiau ir prabangiau.

Nepersistenkite su papuošalų kiekiu. Jei renkatės originalų papuošalą, tikėtina, kad jo vieno visiškai ir užteks, neapsikraukite nereikalingais papuošalais vien tam, kad pasirodytumėte juos turinti – tai visiška beskonybė. Taip pat, nepatartina vienu metu segėti apyrankės bei vėrinio, užtenka vieno iš jų. Žinoma, yra išimčių, kai galima ar net patartina derinti kelis bižuterijos gaminius, pavyzdžiui, ilga grandinėlė ir kuklus žiedelis ar auskarai ir sąsagos.

Nepasiduokite blizgesiui. Dažniausiai labai blizgantys papuošalai išduoda, kad iš tikrųjų jie yra labai pigūs. Tad tokius pigius bižuterijos gaminius, kurie prabangą stengiasi imituoti blizgesiu, apeikite iš tolo.

Žiedai įpareigoja ir turi derėti. Žiedas traukia visų žvilgsnius į jūsų pirštus, tad natūralu, kad visi pastebės ir jūsų nagus. Būtent apie manikiūrą ir reikia pagalvoti, ypač jei masyvus žiedas bus pagrindinis jūsų įvaizdžio akcentas, tai ypač įpareigoja turėti idealiai sutvarkytus nagus. Jei renkatės žiedus su spalvotais brangakmeniais, jų spalvos turėtų derėti su nagų spalvomis.