Kokius vyrus renkasi supermodeliai?

Views: 1

Heidi Klum ir Seal. Ši įspūdingai galinga pora išsiskyrė 2014 m. pabaigoje. Heidi ir Seal buvo susituokę ketverius metus ir turėjo drauge net 4 vaikus. Tikriausiai visi žino kas tokia yra Heidi Klum – supermodelis, kuris buvo vienas geriausių angelų „Victorios secret“ „kolekcijoje“, o vėliau dalyvavo ir realybės šou projekte „ Project Runway“. Seal yra tikra garsenybė muzikos pramonėje. Abi šios įžymybės yra savo srities lyderiai ir greičiausiai būtent todėl ir rado vienas kitą.
Giselle Bundchen ir Leonardo DiCaprio. Giselle – „Victorios Secret“ modelis ir apskritai vienas sėkmingiausių supermodelių pasaulyje. Leonardo DiCaprio – vienas žymiausių pasaulio aktorių. Ši graži pora kartu praleido net 5-erius metus, deja, jų keliai išsiskyrė, tačiau Gisselle veltui laiko neleido ir rado ne ką prastesnį už buvusįjį.
Giselle Bundchen ir Tom Brady. Pasibaigus santykiams su vienu iš patraukliausių pasaulio vyru, Giselle puolė prie kito, ne ką mažiau patrauklaus ir įžymaus – Tom Brady. Tom Brady yra vienas žymiausių pasaulio futbolininkų, pasižymėjęs nemažai futbole ir tikras futbolo asas. Niekas nepaneigs, kad gražuolė turi gerą skonį, renkantis sau antrąją pusę, ji tikrai žino ir supranta kas gali prilygti „jos didenybei“.
Nors tai tik keletas supermodelių ir jų pasirinktų vyrų pavyzdžių, akivaizdu, kad supermodeliai gali pritraukti garsiausius, turtingiausius, galingiausius ir dailiausius pasaulio
vyrus, kurie savo srityje yra pasiekę tokias pat aukštumas arba dar didesnes nei patys supermodeliai, kurie taip pat yra vadinami „saldainiukais“ ir yra dievinami ir garbinami viso pasaulio.