KAIP PUOŠTIS PER ŠVENTES PATARIA STILISTĖ GIEDRĖ ANUŽYTĖ

Views: 0

Štai keli universalūs ir kartu efektingi drabužių pasirinkimai:

Ryškiai raudona suknelė. Raudona spalva yra Kalėdinio laikotarpio klasika, o šiais metais ir viena iš stilingiausiųjų spalvų. Ryški raudona suknelė ir tokios pat ryškios lūpos – derinys, kuris visada prikausto dėmesį ir nepalieka abejingų.

Daug blizgančių žvynelių. Tokios suknelės traukia akį ir žėri su kiekvienu tavo judesiu. Žvyneliais ar karoliukais nusėtas sukneles gali rinktis bet kokiam vakarėliui ar šventei. Prie jos derink santūrius aksesuarus, nes pati suknelė jau yra traukianti akį. Siluetas ir spalvos šiuo atveju nėra svarbūs, nes švyneliai bizga nepriklausomai nuo šių savybių, o jau vien tas blizgesys žavi visus aplinkinius.

Juodas kostiumėlis, tinkantis visiems gyvenimo atvejams. Juoda spalva yra visų laikų karalienė. Toks kostiumėlis tinka oficialiuose susitikuose, o taip pat jį nesunku priderinti ir vaakrėlio aplinkoje. Norint žavingo ir šiek tiek viliokliško stiliaus, rinkitės kuo daugiau skirtingų tekstūrų medžiagų. Dailiausiai atrodo vilna, nėriniai, aksomas, šilkas, atlasas, kailis. Visa tai galima derinti tarpusavyje.

Natūralios, pastelinės spalvos kartu su ryškiais akcentais. Jei labiau mėgstate nuosaikias spalvas, tokias kaip pilka, balta, juoda, reikia mokėti jas derinti su ryškiomis, kad pasiektumėte geriausią variantą savo šventianiam įvaizdui. Prie tokių spalvų drabužių rinkitės masyvius ir ryškius aksesuarus, batelius ar rankines. Taip pat galite eksperimentuoti su ryškiais ir spalvingais makiažais.

Tinkamai pasirinkti bateliai. Šiuo metu ypač madingi ilgi batai virš kelių, tikrai tinka šventėms. Ypač jei norisi vilkėti trumpą suknelę, bet nesinori pernelyg demonstruoti kojų ar atrodyti truputį vulgariai. Vadinamieji batfortai puikiai sukuria itin gražių kojų iliuziją ir tinka kone visoms moterims. Jei norite atrodyti žavingai, bet neparodyti per daug, rinkitės būtent tokius batus.