VASAROS ĮVAIZDŽIŲ TOP 5

Views: 2

Kad būtų lengviau apsispręsti, kaip greitai apsirengti ir puikiai atrodyti visą vasarą, pateikiame drabužių derinių TOP 5. Taip apsirengusi tikrai neprašausi pro šalį.

1. SUKNELĖS IR SPORTBAČIŲ DERINYS
Paprastas įvaizdis, tinkantis kiekvienai merginai. Taip pat, jis nereikalauja jokių pastangų ir laiko, tad susiruošite akimirksniu. Paprasta lenfva suknelė leis laisvai ir patogiai jaustis, o sportbačiai padės sukurti vasarišką ir nerūpestingą įvaizdį.
2. BALTI DRABUŽIAI KARTU SU ATVIRAIS BATELIAIS
Nė viena vasara neįsivaizduojama be baltos spalvos drabužių. Jie suteikia elegancijos ir prabangos įvaizdį. Rinkis baltus džinsus, baltą palaidinę ir šviesias vasariškas basutes – tikrai neliksi nepastebėta. Toks įvaizdis tiks ir į darbą ir į vakarėlį.
3. DRYŽUOTI MARŠKINIAI, DŽINSINIAI ŠORTAI IR BATELIAI SU DAUGYBE VIRVELIŲ
Paprastas, stilingas ir patogus derinys vasaros karščiams. Tokia apranga tinka visoms moterims ir merginoms, o ir mados ekspertų jis labai išgirtas. Norint, kad apranga būtų tobula rinkis plėšytus ar nubrizgusius šortus, trumpus dryžuotus marškinius ar palaidinę ir atviras basutes iš virvelių nupintais padais – tai šios vasaros būtinybė.
4. PLAČIOS PER TRUMPOS KELNĖS IR BERANKOVĖS PALAIDINĖS
Labai universalus ir subtilus derinukas vasarą skubančioms damoms. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad kelnės nėra pats geriausias pasirinkimas vasarą, bet mados virtuozų liaupsinamos plačios kelnės iki pusės blauzdų idealiai tinka ir karščiausiu oru. Prie jų rinkis marškinėlius be rankovių ir kokius tik nori batelius. Pasirinkusi vis kitokius batelius, sukursi daug skirtingų ir stilingų įvaizdžių.
5. KŪNO SPALVOS SIJONAS IR PLOKŠČIAPADŽIAI BATAI
Sijonas iš viso yra labai geras pasirinkimas visais metų laikais. Vasarai patariama rinktis vidutinio ilgio sijoną, paprastą palaidinę ir plokščiapadžius batelius. Toks derinukas atrodo labai romantiškai ir svajingai, todėl puikiai tinka šiltomis vasaros dienomis, o priderinus pastelinių spalvų švarkelį, tinka ir vakarais.