STILINGAS ĮVAIZDIS DARBE

Visits: 0

Kalbant apie dalykinius drabužius ir etiketą, daugeliui atrodo, kad tai yra griežtas klasikinis stilius be jokios laisvės fantazijai. Taip tikrai nėra, biure dirbančios moterys taip pat gali atrodyti stilingai, išradingai, o kartu ir oficialiai bei rafinuotai. Būtent tokius drabužius pristato Lietuvos kūrėjos Aida Baranauskaitė ir Ernesta Pernavė.

Moterų duetas, visiems geriau žinomas kaip “Tauri look”, pateikia 4 pagrindines taisykles, kurių laikantis jūsų įvaizdis darbe visada atitiks etiketo taisykles, o kartu ir atrodys tobulai.

1. Nebijokite eksperimentuoti
Keisti savo drabužius, stilių kartais yra tiesiog būtina. Juk keičiatės ir jūs pati, keičiasi jūsų amžius, poreikiai, mąstymas, kūno formos, plaukų spalva…. Kartu su gyvenime vykstančiais pokyčiais, nebijokite eksperimentuoti ir drabužiais. Juk pokyčiai gali labai teigiamai nuteikti ir nustebinti. Galite atrasti tokius derinius, spalvas, formas, kurių niekada nesugalvotumėte pritaikyti sau.

2. Atsisakykite jums netinkančių drabužių
Dažniausiai eidamos į darbą rengiatės griežtai apibrėžta apranga. Bet juk visada galite pakeisti bent vieną detalę ir jūsų įvaizdis kardinaliai pasikeis. Nedėvikite to, kas jums netinka. Nebijokite darbe rinktis kiek aptemptesnės aprangos ir nustebsite, kad tinkamai parinktas drabužis gali vizualiai padailinti jūsų figūrą ir suteikti pasitikėjimo savimi.

3. Aprangoje turi būti bent viena itin kokybiška ir stilinga detalė. Investavus į vieną drabužį ar aksesuarą, kitus galima rinktis ir paprastesnius, tačiau puikiai derančius. Šalia aukštos kokybės drabužio apsivilkus paprastesnį, vis tiek galima sukurti stilingą įvaizdį, kuris atrodys kokybiškas ir jūs darbe jausitės puikiai.

4. Svarbiausia – kad pati jaustūmėtės patogiai, o drabužiai atspindėtų jūsų asmenybę ar nuotaikas. Visuma – jūsų charakteris, svajonės, nuotaikos, požiūris – visada turi derėti su apranga. Priešingu atveju pati jausitės nejaukiai.

Būtent tokia – lengva, nuotaikinga ir laisva – yra paskutinė drabužių kūrėjų kolekcija ofisuose dirbančioms moterims. Nebūkime darbe nuobodžios ir griežtos, būkime drąsios ir pasitikinčios savimi!