TOBULAS IŠLEISTUVIŲ ĮVAIZDIS

Views: 2

Kartu su šventės džiaugsmais, pasipila ir klausimai, vargai, iš kurių bene pagrindinė merginas kamuojanti mintis – kaip pasipuošti?

Neabejotina, kad išleistuvių stilius turi atspindėti jaunystę ir toli gražu nepriminti pagyvenusių žmonių vakaronės. Nors merginos dažnai nori atrodyti vyresnės, per išleistuves patartina rinktis jaunatvišką stilių.

Labiausiai tinkamas ir dažniausiai pasirenkamas merginų drabužis šiai šventei – suknelė. Suknelių gausa tikrai labai didelė, todėl pateikiame kelis naudingus patarimus, kaip išleistuvėms išsirinkti būtent tą – idealiai tinkančią – suknelę.

Šiais metais abiturientėms rekomenduojama puoštis dviejų dalių suknelėmis. Tai puikus sprendimas tinkantis ir kitoms progoms. Suknelė, tarp kurios dalių matosi šiek tiek apnuoginto pilvo – idealus variantas dailios figūros merginoms. Renkantis tokią aprangą puikiai tinka širdutės formos iškirptės ir didelės decolte. Žinoma, nereikia persistengti, bet tokie variantai mados ekspertų vertinami itin gerai. Rinkitės stambiais gėlių raštais puoštas sukneles, nebijokite trumpų ir šiek tiek papūstų variantų.

Dar kartą pasikartosiu – nebandykite suknelės pagalba atrodyti vyresnėmis. Idealu, jei suknelė jaunatviška, kaip ir pačios abiturientės. Todėl patartina puoštis pastelinių spalvų arba sodriai ryškiomis suknelėmis. Dažniausiai, audinai lengvai krentantys, patogūs, nevaržantys judesių, nestandūs. Suknelės sukirpimas priklauso nuo kiekvienos merginos figūros tipo, tad jei nesi tobulų formų neskubėk pirkti jau išgirtos dviejų dalių suknlelės, geriau rinkis sau labiau tinkančią.

Išleistuvių dieną nereikėtų eksperimentuoti. Geriau pasirinkti paprastesnę suknelę, nei prabangią, bet jums ne visai tinaknčią. Nereikėtų savęs įsprausti į vyresnės moters ar seksualios mergaitės įvaizdžio rėmus. Taip pat venkite ilgų rankovių, tamsių spalvų ir griežto stiliaus. Būkite savimi ir spinduliuokite savo energiją bei jaunystę.

Jei kyla klausimas, kokią – ilgą ar trumpą – suknelę rinktis, jums paliekama laisvė nuspręsti pačioms. Rinkitės pagal savo norus ir aktyvumą. Norinčios visus priblokšti savo grožiu tikriausiai svajoja apie ilgą suknią, o aktyvios ir visur skubančios merginos, ko gero, teiks pirmenybę patogumui ir rinksis trumpą suknelę. Žinoma, prie abiejų suknelių reikia skoningai priderinti papuošalus, kurie turėtų pabrėžti, o ne užgožti suknelės grožį. Papuošalai neturėtų būti masyvūs, geriau smulkūs ir kuklūs.

Nepamirškite, kad tai jūsų šventė ir vieno svarbaus gyvenimo etapo pabaiga, o kito pradžia. Mėgaukitės ta diena, būkite savimi ir daug šypsokitės – tai jus papuoš labiau nei bet koki drabužiai.