Top 8: nestandartinės išvaizdos modeliai

Visits: 0


Mados pasaulyje sparčiai populiarėja nestandartinio grožio merginos. Kuo modelis neįprastesnis, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus pastebėtas. Taigi, didžiausiu privalumu šiame versle tampa unikalumas. Neretai įgimti trūkumai leidžia sėkmingai kilti karjeros laiptais bei įrodyti, kad grožis – reliatyvi sąvoka. Susipažinkite su dailiosios lyties atstovėmis, tapusiomis pavyzdžiu, kaip trūkumus paversti privalumais.

 

 

Kelly Mittendorf

Tarpas tarp dantų, vyriški veido bruožai, siauros akys – tai savybės, kurios daugumai iš mūsų asocijuojasi su nepatrauklumu, tačiau Kelly Mittendorf yra puikus keistos ir stulbinančios išvaizdos derinys. Dėka išskirtinių veido bruožų ši mergina tapo sėkmingu ir atpažįstamu modeliu.

 

Kelly 2

Kelly 3

 

 

Laura O’Grady

Išskirtinis šio modelio bruožas – gana didelės ir atlėpusios ausys. Unikali išvaizda padėjo jai prasibrauti kelią į mados industriją bei sėkmingai kopti karjeros laiptais.

 

Laura 1

Laura 2

 

 

Moffy

Nestandartinio grožio manekenė mados pasaulyje žinoma dėl savo žvairų akių, kurios tapo jos raktas į šlovę ir pripažinimą. Modelių agentūros agentė gražių veido bruožų merginą pastebėjo muzikos festivalyje, kai jai buvo vos 14 metų.

 

moffy 1

moffy 3

 

 

Lindsay Wixson

Ši mergina dėl sėkmingai besiklostančios karjeros gali dėkoti savo išskirtinei išvaizdai. Jos neįprastos formos burna ir lūpos, smakras su duobute ir tarpelis tarp dantų nepalieka abejingų. 

 

lindsey 2

Lindsey 1

 

 

Lily Cole

Viena iš paklausiausių manekenių pasaulyje. Didžiausiais šios merginos pranašumais galima įvardyti veido formą, strazdanas bei rusvus plaukus. 

lily 3

lily 2

 

 

Amazon Eve

Aukščiausias modelis pasaulyje. Amazon Eve ūgis 203 cm. Įdomu tai, kad Amazon gimė vyriškos lyties, tačiau, po 2004 metais atliktos lyties keitimo operacijos, sulaukė didelio populiarumo ir pasaulinės šlovės.

 

amazon 1

amazon 2

 

Viktoria Modesta

Garsus modelis ir dainininkė. Dėl gydytojo aplaidumo mergaitė gimė su kojos defektu. V. Modestai buvo atlikta 15 nesėkmingų operacijų, po kurių teko amputuoti dalį kojos, tačiau tai jai nesutrukdė padaryti sėkmingos modelio karjeros ir tapti pasaulinio garso žvaigžde ir įkvėpimo šaltiniu daugeliui.

 

vika 1

vika 3

 

Chantelle Brown-Young

Dar viena manekenė, kuriai pasaulinę šlovę ir pinigus atnešė jos išskirtinė išvaizda. Chantelle nuo vaikystės serga baltme, arba vitiligo, – tai nepagydoma liga, pasireiškianti sutrikusia melanino, suteikiančio odai atspalvį, gamyba. Dėl šios ligos visas merginos kūnas ir veidas nusėtas baltomis dėmėmis.

 

Chantelle 1

 

chantelle 3