Patarimai prieš pirmąją fotosesiją

Įsitikinkite, kad jūsų plaukai gerai atrodo. Jūsų plaukai fotosesijos metu labai daug ką reiškia. Nesvarbu, kad jūsų veido mimika ir poza bus tobula, jeigu jūsų plaukai nebus išplauti ar bus susivėlę – jie sugadins nuotrauką. Kad taip nebūtų, pasirūpinkite, kad jūsų plaukai būtų šviežiai išplauti prieš fotosesiją, o jau fotosesijos metu su jais – ,,žaiskite’’. Užkiškite plaukus už vienos ar kitos ausies, permeskite juos į kitą pusę, papurenkite, susiriškite arba paleiskite. Išbandykite kelis plaukų stilius, kad nuotraukos gautųsi kuo įvairesnės.

Įtempkite savo kaklą. Stovint natūraliai, jūsų kaklo oda gali atrodyti šiek tiek suglebusi. Kad to išvengtumėte ir geriau atrodytumėte nuotraukose – įtempkite ir šiek tiek pasukite galvą ar atkiškite savo smakrą į šoną. Tokiu būdu ne tik yra įtempiama kaklo oda, bet ir išryškinama žandikaulio linija, kas tik prisideda prie geresnio kadro sukūrimo.

Niekada nepozuokite stipriai priglaudę rankas prie savo šonų. Pozuojant iš šono ir laikant savo ranką prispaustą sau prie šono ranka atrodys stambesnė, negu yra iš tiesų, ir dėl to tikrai neliksite patenkintas rezultatu. Kad to išvengtumėte, savo ranką šiek tiek laikykite atitrauktą nuo šono. Ranka iš karto atrodys dailiau.

Nepozuokite visu kūnu atsisukę į objektyvą. Fotografuojantis labai svarbu yra pozavimas. Geresnei nuotraukai išgauti reikėtų stengtis pozuoti pasisukus šonu, kitaip sakant – nesimetriškai. Tokiu pozavimo principu bus pabrėžti jūsų kūno linijų privalumai ir automatiškai nuotraukos kokybė pagerės.

Atsipalaidavimas. Jeigu likus kelioms dienoms iki ateinančios fotosesijos jaučiate, kad labai jaudinatės, pasistenkite iš vakaro palepinti save karšta, atpalaiduojančia vonia bei nueikite anksti miegoti, kad atsikeltumėte žvalūs ir pailsėję. Prieš fotosesiją, taip pat negerkite kavos ar energetinių gėrimų, kad tai nesukeltų dar daugiau ir taip nereikalingos įtampos. Geriau rinkitės raminančią arbatą.

Atsiminkite, kad nėra dėl ko nerimauti. Viską galima išspręsti bendravimo pagalba. Informuokite fotografą, kad tai jūsų pirma fotosesija ir jis jums patars, kaip geriau pozuoti. Geras fotografas tikrai jūsų nesmerks ir padės sukurti jums gražias nuotraukas, į kurias vėliau žiūrėdami galvosite, kad visgi nebuvo dėl ko nerimauti.