3 priežastys kodėl Tyra Banks yra viena sėkmingiausių modelių

Views: 8

Tyra „sugriovė“ modelio dydžio standartus. Kada Tyra užlipo ant podiumo, ji tikrai nebuvo tokių išmatavimų, kurių paprastai dizaineriai reikalauja iš įprastų modelių. Tačiau gražuolei tai nesutrukdė tapti milijoniere. Ji taip gerai panaudojo savo talentus, kad visuomenei neliko nieko kito kaip tik priimti modelį tokį koks yra – su visais jos netinkamais modeliavimui išmatavimais. Nors Tyra ir nebuvo apkūni, tačiau jos išmatavimai tikrai neatitiko įprastų modelių išmatavimų standartų, Tyra buvo šiek tiek apkūnesnė už įprastus modelius. Tačiau modelis niekada ir nesistengė sulieknėti dėl modelio karjeros, ji niekada nealino savęs griežtomis dietomis ir nekankino savo kūno vardan lieknesnio kūno.
Tyros vidaus grožis neatsilieka nuo išorinio. Kiekvienas, kuriam yra tekę dirbti ar kitaip bendrauti su Tyra Banks patvirtins, kad Tyra turi nuostabią asmenybę ir „auksinę“ širdį. Tai akivaizdžiai matosi jos vedamose laidose ar per jos duodamus interviu. Tyros švelnumas, humoro jausmas, gerumas – yra visiškai priešingos savybės nei tos, kurios yra reikalingos mados industrijoje išsilaikyti. Tačiau jai kažkaip pavyko tai sėkmingai suderinti ir išsilaikyti viršūnėje.
„Amerikos Next Top Models“. „Amerikos Next Top Models“ laida – buvo Tyros pradėtas televizinis modeliavimo konkursas, kuris suteikė galimybė paprastoms merginoms, norinčioms tapti modeliais, išbandyti savo jėgas. Būtent po šio projekto, dalyvavusios merginos sulaukė didelės sėkmės modelio karjeroje. Tačiau net ir nelaimėjusios merginos gavo neįkainuojamą patirtį modeliavime bei vertingų Tyros bei kitų garsių mados industrijos atstovų patarimų.