Modelių gyvenimas ne toks „saldus“ kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio

Views: 1

Dažniausiai socialiniame tinkle modelių paskyrose matome kaip tobulai jie gyvena – spalvingas ir ekstravagantiškas gyvenimo būdas, daugybė kelionių į egzotiškas šalis, vakarėliai su įžymybėmis ir prabangūs drabužiai. Nenuostabu, kodėl tai pamatę paaugliai, siekia modelio karjeros.
Tačiau ko mes nematome – tai 12 valandų trunkančios fotosesijos, fakto, kad mažas lagaminas (su reikalingiausiais modeliui daiktais) yra vienintelis daiktas, kuris lydi modelį ir būna šalia jo beveik visą laiką ir, kad modeliai didžiąją laiko dalį yra priversti praleisti vieni, be šeimos ir draugų. Taigi modelio karjera taip pat gali būti varginanti, vienišumo jausmą ir depresiją kelianti karjera.
Modeliavimo pramonė yra „glamūrinė“ pramonė. Čia verta „numirti“ dėl naujausio garsaus dizainerio sukurto rūbo, todėl mados, stiliaus ir visų kitų naujovių sekimas ir žinojimas – yra būtinas. Iš modelių yra reikalaujama būti nuolankiems ir tvirtai laikytis mados pramonėje, kuri nuolat tobulėja ir įneša naujovių. Todėl modeliai dažnai gyvena įtampoje ir bijo kažko nepastebėti ar praleisti. Iš modelių taip pat reikalaujama ne tik žinoti naujausias mados tendencijas, tačiau ir būti ekstremaliai savimi pasitikinčiais ir turėti storą „antrąją odą“. Tai pasitarnauja kuomet modeliai neatrenkami kastinguose, praranda užsakymą arba yra kritikuojami fotografų ar dizainerių.
Jeigu pamatote „Instagram“ socialiniame tinkle modelį, gulintį prie krištolo skaidrumo baseino, negalvokite, kad jis poilsiauja „Dolce Vita“ viešbutyje, nes išvaizda dažnai būna apgaulinga. Taip, galbūt jie iš tiesų yra tame viešbutyje, tačiau ne poilsio, o darbo tikslais. Greičiausiai jie turėjo daug vargti ir stengtis kol gavo šį darbo užsakymą prabangiame viešbutyje.
Modelio karjeros pasirinkimas – yra labai svarbus sprendimas. Modelis, prieš pasirinkdamas šią karjerą, turi būti pasiruošęs atiduoti visą save modeliavimo pramonei, jeigu nori kažko šioje srityje pasiekti.