STILINGIAUSIOS VYRIŠKOS ŠUKUOSENOS

Views: 31

Pastebima, kad vyrai vis dažniau renkasi drąsesnius ir įdomesnius plaukų kirpimo variantus. Jie vis dažniau leidžia plaukų stilistams eksperimentuoti su jų plaukais ir džiaugiasi puikiu įvaizdžiu ir gerais rezultatais. Štai kelios populiariausios ir vyrų pamėgtos šukuosenos.

SPORTIŠKAS KIRPIMAS
Tai vyriška šukuosena, kuri pabrėžia plaukų augimo liniją. Plaukus galima lengvai peršukuoti į kuirą nori pusę, taip sukuriant du skirtingus įvaizdžius be didelių pastangų.

CEZARIO STILIUS
Įdomus kirpimas, kai plaukai iš labai trumpų pereina į bet kokio norimo ilgio plaukus. Griežtų perėjimo linijų nesimato, jos išnyksta ties smilkiniais ar kaklu.

KLASIKINIS STILIUS KITAIP
Klasikinis plaukų kirpimas, tik truputį mažiau dėmesio skiriama jū priežiūrai. Plaukai šukuojami paprasčiau, be jokių formavimo priemonių, išlaikant jų natūralią tekstūrą. Prie tokių šukuosenų vyrai mėgsta priderinti ir barzdas.

RETRO STILIUS
Tai vidutinio ilgio plaukų ir “trijų dienų” barzdos derinys. Tokį įvaizdį renkasi vyrai, kurie nori atrodyti stilingai, bet nesiekia idealaus įvaizdžio, kuris reikalautų daug priežiūros.

PROVOKUOJANTIS STILIUS
Kirpimas, kurį apibūdinti labai sunku. Tokias šukuosenas renkasi nebijantys iš minios išsiskirti vyrai. Plaukų ilgiai yra skirtingi, o vietos, kuriose ilgis pasikeičia, aiškiai matomos.

ŠUKAVIMAS ATGAL
Šukuosena panaši į klasikinę, tik visi plaukai šukuojami būtent atgal. Tvarkingai ir glotniai sušukuoti plaukai visada atrodo gražiai, tik jokiu būdu nereikia jų “sulaižyti”, daug geriau, kai plaukai turi apimties.

ATSAINUS STILIUS
Įvaizdis, kuris atrodo neišbaigtas ir netvarkingas, bet ioš tikrųjų reikalauja daug laiko ir priemonių. Plaukų stilistai tokią šukuoseną vadina pagalvės suformuota, nors ją sukurti reikia pasistengti. Toks kirpimas netobulas ir valiūkiškas.

Pastebima, kad vyrų kirpimai vis labiau individualėja. Jais norima parodyti ne tik gražiausius veido bruožus, bet ir padėtį visuomenėje, statusą, požiūrį į gyvenimą. Stilistai džiaugiasi, kad vyrai vis drąsiau renkasi naujus kirpimus.