LIETUVOJE PRISTATYTA NAUJA INDIŠKA KOLEKCIJA

Views: 1

Tai tikrai neeilinis mados renginys Lietuvoje. Indijos nepriklausomybės 70 – ųjų metinių proga garsūs Indijos dizaineriai savo naujausią kolekciją pristatė ir Lietuvoje. Tai dizainerių “Shantanu & Nikhil“ rudens – žiemos koelkcija.

Tai yra du broliai dizaineriai dirbantys kartu – Shantanu Mehra ir Nikhil Mehra. Savo prekinį ženklą jiedu įkūrė 1999 metais. Nuo tada iki pat paskutinės kolekcijos, jų kūriniai pasižymi gamtos spalvų gausa ir itin grakščiais siluetais.

Šių dizainerių drabužiai dėvimi įvairius stilius mėgstančių žmonių, nes kuriami rūbai labai įvairūs – nuo tradicinių indiškų kostiumų iki gatvės mados stileivų apdarų. Drabužiai apima tiek konservatyvius, tiek ir šiuolaikinius elementus.

Stilistė Asta Valentaitė – viena iš kolekciją demonstravusių modelių. Jai patiko drabužių kirpimai – jie stilingi ir labai įdomūs, o pati kolekcija visiškai išbaigta iki paskutinės detalės. Pasak Astos, kolekcija puikiai tinka stiprioms, nepriklausomoms ir šiuolaikiškoms moterims.

Šios kolekcijos drabužius puošia rankų darbo antpečiai, senovinio stiliaus apvalios sagos ir medalionai. Tikriausiai ryškiausias akcentas tai Chriso Bangle kurtos segės, papuoštos Swarovski kristalais.

Gražių žodžių šiai kolekcijai negailėjo ir Monika Račiūnaitė. Modelis taip pat demonstravo šiuos drabužius. Ji džiaugėsi bendradarbiaudama su tokio aukšto lygio dizainerius ir teigė, kad tai pirmasis jos susidūrimas su Indijos aukštąją mada. Moniką galite pažinti iš „Gucci“, „Hugo Boss“ ir kitų garsių mados namų kolekcijų pristatymų. Pasak jos, šios kolekcijos demonstravimas jai vienas iš įsimintiniausių.

Lietuvos rūbų dizainerė Daiva Urbonavičiūtė taip pat pakomentavo savo nuomonę apie Indijos kolekciją. Jos nuomone, ši kolekcija puikiai atspindi šiuolaikinės Indijos dvasią, progresyvumą ir unikalumą. Tai visai kitokį požiūrį atspindinti kolekcija, kuri Indijos rinkoje atrodo labai europietiškai, bet kartu atskleidžia ir labai ryškius indiškus akcentus.