5 plaukų tendencijos, su kuriomis galėtumėte keliauti į rudenį

Visits: 0

Kadangi daugeliui iš mūsų neteko sutikti saulėlydžio kitoje šalyje, plaukai gelbsti padėtį. Tamsios saulėlydžio spalvos puikiai tinka vasarai: rausvi atspalviai, oranžinės, persikinės spalvos, puikiai tinka visiems bei puikiai susilieja, kad išeitų daugiaspalvis vaizdas. Jei norite ryškesnės spalvos, tiesiog dažykite ir gaukite ryškų rezultatą. Tačiau jei norite pastelinės spalvos, kuri nebus ryški, tuomet į dažus įdėkite kondicionieriaus, kuris pašviesins spalvą.

Pilka sugrįžo. „Moterys bei merginos tikrai myli savo naujas plaukų spalvas, kurios papuošė jų plaukus karantino laikotarpiu“, – sako plaukų stilistė, kirpėja Nicola Clark. Tačiau ne visi jautė poreikį dažyti savo plaukus namuose, tad yra tokių moterų ir merginų, kurios nori pasikeisti su plaukų stilisto pagalba. Moterys iš naujo susipažįsta su pilka spalva ir noriai renkasi ja dažyti savo plaukus. Nicola Clark ir jos komanda ne vienai moteriai ar merginai dažė plaukus „balayage“ stiliumi ar folijomis, kad suteiktų pilkiems plaukams ryškų atspalvį.

Šviesūs atspalviai. Nors didžiąją metų dalį vyrauja šaltų tonų ir kreminės blondinės atspalviai, plaukų stilistė Alex Bronswell pastebėjo, kad daugelis jos klientų dabar renkasi šviesios, auksinės blondinės, šilto medaus atspalvius. Klientės nori, šviesių atspalvių, mažiau tonavimo, kad šviesi spalva nebūtų pilkšva.

Šią vasarą, Dua Lipa mus visus kaitino su savo dviejų priekinių rožinių sruogų įvaizdžiu, todėl merginos, kurios nebijo drastiškų pokyčių renkasi visas ryškias bei pastelines rožines spalvas. „Pastelinė rožinė spalva visada yra populiari, tačiau pastebėjome ryškesnės spalvos tendenciją“,- sako Alex Bronswell. Galite išbandyti ir Jūs, tačiau Jūsų plaukų spalva turi būti šviesios spalvos, kad rožinė būtų kuo ryškesnė.

Plaukų šaknys. Kai kalba eina apie plaukų dažymą, mes visi norime, jog plaukų spalva būtų lengvai prižiūrima. „Salone darome šaknų šešėlių procedūras“, – sako plaukų stilistas ir kirpėjas Josh Wood. „Šaknis patamsiname bei šiek tiek daugiau padažome, jog kitą kartą klientui atėjus dažyti savo plaukų, nereikėtų dažyti pačių šaknų, nes šaknys yra įvaizdžio dalis, kurios nereikėtų taisyti labai dažnai“.