Modelis Dania Denise apie Amerikos populiariausią laidą – „Amerikos Next Top Models“

Views: 1

Juk nei viena jų net neturi realios modelio patirties, negana to, laidoje jos viską gauna už dyką: patirtį, fotosesijas, pamokas, pažintis su įžymiausiais mados atstovais ir dar jos drįsta būti nepatenkintos???“, – savo nuomone pasidalino modelis Dania Denise.
Dania denise nuomone, geras modelis yra tas, kuris visus, jam iškilusius sunkumus ir iššūkius, įveikia be jokių atsikalbinėjimų ir skundų. Ir nesvarbu, ar modeliui patinka fotosesijos pobūdis ar ne, jis vis tiek turi eiti ir atlikti savo darbą ir atlikti jį kaip tik gali geriausiai.
„Modelių industrijai nėra svarbi modelio nuomonė ir nesvarbu, modelis yra aukšto lygio ar ne. Jai taip pat nesvarbu modelio moralė ar asmeniniai įsitikinimai. Todėl, kada žiūriu Amerikos laidą „Amerikos Next Top Models“, netveriu vietoje kaip norėčiau „pastatyti į vietą“ tas išpaikintas mergiotes!!!“, – atviravo Denise.
“Modelių pasaulis supažindina modelį su visai nauju pasauliu: nauju gyvenimo stiliumi, naujais žmonėmis, kurie gali nepatikti modeliui. Todėl, kuomet matau per šią laidą merginas, kurios skundžiasi, kad joms toks didelis fotosesijų tempas yra nepakeliamas, kad žmonės, su kuriais joms tenka dirbti, jas erzina, noriu joms patarti pamiršti apskritai apie modelio karjerą, nes ilgai realiame modelių pasaulyje jos tikrai neištvers“, – pasakojo modelis.
„Man, kaip modeliui, patinka žiūrėti „Amerikos Next Top Models“ laidą, dėl asmeninių interesų – fotosesijų temos, drabužiai, kuriuos modeliai dėvi fotosesijos metu. Viosa tai man yra įdomu ir naudinga. Tačiau stebėti merginas, kurios šitaip skundžiasi kiekviename žingsnyje ir dar vadina save modeliais – tikrai erzina. Į šią laidą nežiūriu kaip į rimtą laidą, nes tai yra tik realybės šou. Realybės šou nėra tikra šių dienų realybė, nes ji yra sukurta profesionalų komandos, kuri žino kas pritraukia žiūrovų akį“, – teigė Denise.