Sėkmingi Amerikos modeliai

Views: 1

Dažniausiai, 18 m. sulaukę sėkmingiausi modeliai jau yra išsiunčiami dirbti į kitas šalis, kuriose vyrauja mados ir modeliavimo tendencija. Ten jie gali parodyti viską, ką moka geriausiai, nes būtent ten jiems atsiveria galimybių srautas sutikti žymiausius prodiuserius, fotografus ar dizainerius. Tuo metu jie gauna galimybes eiti Milano, Paryžiaus podiumais. Būtent ten dažniausiai modeliai yra apgyvendinami kartu su kitais modeliais ir būtent tuomet dažniausiai modeliai ir patiria įvairius valgymo sutrikimus, depresijas, anoreksijas ir t.t.
Tuo laikotarpiu prasideda modelių „non stop“ gyvenimas – dienomis – atrankos, kastingai, o naktimis – vakarėliai, kuriuose taip pat modeliams naudinga dalyvauti, nes būtent ten yra susipažįstama su įtakingais, garsiais prodiuseriais, fotografais ar dizaineriais, kurie vėliau gali duoti modeliui vertingų darbo pasiūlymų.
Jeigu modelis dar iki 25 m. spėja atsidurti „Viktorios secret“ angelų gretose ar bent jau sudalyvauti jos pasirodymuose – jo modelio karjerą galima būtų užskaityti sėkminga. Visi kiti modeliai, sulaukę tokių metų ir vis dar tebevarstantys kastingų duris, tikėdamiesi „stebuklo“ būti pastebėtiems garsaus prodiuserio ar dizainerio – deja jau yra praradę savo šansą tapti sėkmingu modeliu.
Modelio karjera prasideda be galo anksti ir siūlo daugybė privalumų jauniems, dar nepatyrusiems gyvenimo išbandymų jaunuoliams. Šių gundančių privalumų kitos karjeros nesiūlo, o tie privalumai yra labai patrauklūs dar visai jauniems ir naiviems modeliams. Kurio nesugundytų galimybė skraidyti į kitas šalis verslo klase, vilkėti garsiausių dizainerių drabužius ir žinoti, kad yra tikimybė, kad vos pasiekus 23 m. jau gali žingsniuoti „Victorios Secret“ angelų gretose ir tapti įžymybe? Taigi, baigus mokyklą 16 m. teik merginoms, tiek vaikinams nėra labai sunku pasirinkti ar modelio karjera, ar stojimas toliau mokytis į universitetą ir siekti rimtesnes karjeros. Ne kiekvienas tuo metu sugeba logiškai ir protingai visa tai apgalvoti, nes pagunda tapti sėkmingu modeliu yra tikrai didžiulė.