Pirkėjai šį vientisą, spalvotą maudymosi kostiumėlį jau praminė „tobuliausiu kostiumėliu“

Views: 2

Taigi dėl ko šis maudymosi kostiumėlis tapo toks populiarus? Ką tik susipažinusiems su šia naujove reikia pabrėžti, kad šis įstabus, vientisas kostiumėlis yra iš „Cupshe“ prekinio ženklo, kurio maudymosi kostiumėlius jau praeitą vasarą pripažino ne tik moterys, bet ir influenceriai. Šio kostiumėlio ypatingi bruožai yra ten, kur juos pamatyti nėra sunku – viduje jau įsiūta liemenėlė patogiam dėvėjimui, juosmenį išryškinantis siluetas bei užpakaliuką „šelmiškai“ pabrėžiantis pasiuvimas. Kitaip tariant, šis drabužis puikiai pabrėš Jūsų figūrą bei patrauks aplinkinių dėmesį.

Mamos jau tapo ypač sužavėtos šiuo stilingu drabužiu. „Aš esu naujai „iškepta“ mama ir vis dar kovoju su priaugusiais kilogramais. Šis maudymosi kostiumėlis viršijo visus mano lūkesčius“ – viena klientė rašė savo atsiliepime. „Kokybė tiesiog nuostabi! Kadangi viršutinė maudymuko dalis turi atvirą dalį, su juo gali jaustis nevaržomai nepaisant to, kad jis yra vientisas“.

Šis kostiumėlis yra trijų spalvų – žalios, rožinės ir oranžinės. „Cupshe Bowknot“ vientisas kostiumėlis žaibiškai artėja prie geidžiamiausio maudymosi kostiumėlio šiais metais. „Kai tik jį užsidėjau, manęs pradėjo klausinėti kur pirkau kostiumėlį, nes jis akimirksniu patraukė aplinkinių dėmesį“, rašė kita laiminga pirkėja.