Kaip atskirti tikrą modelių agentūrą nuo netikros

Views: 3

Taip, yra ir tokių agentūrų, kurios pasivadinusios „modelių agentūromis“ iš tiesų nėra tikros modelių agentūros, tik tokiu vardu prisidengdamos ir sukčiaudamos nori prisivilioti modelius arba jų pinigus. Taigi, kaip atskirti tikras modelių agentūras nuo netikrų?
Pirmiausia, tai rimtos modelių agentūros niekada nepaprašys atsiųsti modelio nuotraukos, kurioje modelis yra nuogas arba tik su apatiniais. Nesvarbu ar modelis nori papulti į „Victorias secret“ angelų gretas, ar nori pozuoti apatinių reklamoms, siųsti savo nuogos arba tik su apatiniais nuotraukų, jis tikrai neturi būti paprašytas modelių agentūrų. Modelių agentūros turi prašyti Jūsų nuotraukų, bet jose Jūs turite būti su drabužiais. Paprastai tai būna kasdienė apranga – tamsūs, aptempti džinsai, aukštakulniai ir palaidinė arba marškinėliai, priderinti prie aprangos.
Rimta agentūra taip pat niekada nesiųstų elektroninio laiško iš pašto, kuris nėra niekuo susijęs su modelių agentūra. Jei gavote elektroninį laišką iš asmens, kuris prisistato, kad yra iš garsios modelių agentūros, patikrinkite elektroninio pašto, iš kurio jis siuntė Jums laišką pratęsimą po @ raidės. Jeigu modelių agentūra tikra, po @ ženklu turėtų būti tos modelių agentūros vardas arba tos modelių agentūros tinklapio pavadinimas, jei jo nėra, tuomet 99% atvejų yra apgavysčių atvejai.
Rimta agentūra niekada nesiūlys „Skype“ pokalbio. Agentūros, kurios išsirenka modelius ir nori su jais susitikti pokalbiui, juos pasikviečia, paskambinę jiems telefonu arba pranešę elektroniniu paštu, tačiau niekada neprašys surengti pokalbį programos „Skype“ pagalba.
Rimta agentūra niekada nepaprašys pinigų dar prieš modelių atranką. Modelių agentūra, jei ji yra tikra, niekada nepaprašys modelio atsiųsti agentūrai pinigų, dar prieš tai jo net nemačius ir jam net nesudalyvavus atrankoje. Jei susidūrėte su tokia modelių agentūra, kuri, dar nepraėjus Jums atrankos, liepia persiųsti pinigus per „Paypall“ pinigų pervedimo programą arba kokią kitą internetu pinigų pervedimo programą, tai ženklas, kad susidūrėte su sukčiais.