Kaip rengtis įspūdingai telpant į biudžetą?

Views: 14

  • Naudokite tai, ką jau turite. Jums nebūtina pirkti naujus drabužius, kad atrodytumėte įspūdingai. Pabandykite drabužius išlyginti – taip, elementarus Jų išlyginimas gali suteikti jiems naują įvaizdį. Be to, dėvėdami išlygintus drabužius, Jūs atrodysite ne tik gražiai, bet ir tvarkingai. Tokių aksesuarų, kaip diržas ar skarelė, naudojimas gali harmonizuoti Jūsų aprangą.

  • Apsipirkite dėvėtų drabužių parduotuvėje. Jose galite rasti beveik nenešiotų ir itin pigių drabužių (kartais, jei pasiseka, ir su vardinėmis etiketėmis). Tai puikus būdas nebrangiai nusipirkti naujų drabužių ir tai taip pat gali būti smagus laiko praleidimas su draugu. Blusų turgus taip pat yra šaunus būdas įsigyti pigių drabužių.

  • Apsikeiskite drabužiais su draugais. Jeigu Jums abiem patinka vienas kito aprangos stiliai, būtų išties šaunu, jei nutartumėte drabužiais apsikeisti – tai nekainuotų nė cento. Paklauskite savo draugų, ar jie neturi drabužių, kuriais norėtų atsikratyti ir pasakykite, kad Jūs taip pat turite keletą, kurių jau nebenorite. Galite abu pasiieškoti vienas kito drabužių krūvose ir atsirinkti tai, kas Jums patinka. Visa kita gali būti paaukota labdarai.

  • Stebėkite išpardavimus ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internete, nes kartais ten galite rasti geresnių pasiūlymų. Pristatymo laukimas gali liūdinti, tačiau tai bus tikrai verta mažesnės kainos. Taip pat parduotuvėse galite rasti ypatingų pasiūlymų, pavyzdžiui, Kalėdų laikotarpiu ar per Juodąjį Penktadienį. Pirkite drabužius baigiantis sezonui, nes tuo laiku parduotuvės jau ketina jų atsikratyti ir parduoda už mažiausias kainas.

  • Kasdienis ar puošnus? Kodėl ne abu? Kai kurie aprangos elementai gali būti nešiojami abejomis progomis ir tai yra puikus būdas sutaupyti pinigų, todėl derėtų investuoti į neutralaus tipo drabužius. Ilgainiui Jūs gausite daugiau naudos. Rekomenduojame spintoje turėti tokius drabužius kaip dienai ir vakarui tinkamas sijonas ar suknelė, megztas švarkelis, akiniai nuo saulės, juvelyriniai papuošalai, bateliai tiesiu padu, aukštakulniai ir delninukė.

  • Išreikškite savo kūrybingumą su „pasidaryk pats“. Yra daugybė vaizdo įrašų YouTube platformoje, Pinterest ar Facebook grupėse, kur galite rasti idėjų ir nuorodų kaip tai pasidaryti. Jeigu mokate megzti ir siūti – tai bus itin naudinga kuriant savo drabužius ar aksesuarus. Jeigu Jums puikiai sekasi, galite netgi pardavinėti savo kūrinius.

  • Jums nereikia brangių batų, kad atrodytumėte įspūdingai. Visada galite rasti pigesnių alternatyvų savo norimiems batams. Spintoje užteks turėti po vieną porą kasdienių ir puošnių batų atitinkamam sezonui. Geriausia batų spalva yra juoda, nes ji tinka prie visko, todėl nerizikuosite sugadinti viso savo įvaizdžio.

  • Pradėkite taupyti mados pinigus. Pasiimkite dėžutę ar stiklainį ir meskite į jį grąžą. Nustebsite, kiek ilgainiui sutaupysite pinigų. Naudokite šiuos pinigus kam tik norite. Galbūt Jums dar neužtenka pinigų tam brangiam drabužiui, kurio norite, tačiau, mados taupyklės dėka, kažkada užteks.