Modelis Dania Denise apie kartais neteisingą modelių pasaulį

Visits: 0

Modelis Dania Denise pasakojo, kad turėjo ne vieną tokią situaciją, kada su ja buvo pasielgta nesąžiningai. Tačiau savo emocijų modeliai negali reikšti, nes modeliavimas yra taip pat darbas ir verslas, o versle emocijų reiškimas yra neprofesionalu. Todėl Dania ne kartą turėjo elgtis kaip profesionalė ir emocijas užgniaužti savyje.
„Kartą turėjau modelių atranką San Fransiske . Atranka buvo plaukų reklamai. Į atranką atvykau, žinoma, ankščiau nei buvo pasakyta. Ankščiau atvyko ir kiti modeliai. Atvykti šiek tiek ankščiau į modelių atranką – yra pagarbus ir tinkamas elgesys iš modelio pusės. Taigi kantriai laukėme su kitais modeliais kol ateis mūsų eilė. Pasirodžius renginio organizatorė padėkojo mums, kad atvykome šiek tiek ankščiau ir pasakė, kad suskirstys modelius į kelias grupes pagal jų plaukus ir tuomet kvies grupelėmis, todėl mums pasakė, kad lauktume savo eilės“, – pasakojo modelis.
„Laukėme gana ilgai, stilistai paaiškino mums, kad viskas užtrunka, nes kai kurioms merginoms plaukus sutvarkyti užtrunka daugiau laiko. Taigi, kas mums beliko – tik dar palaukti. Trys merginos atvyko į atranką pavėlavusios 15 minučių, tačiau jos vis tiek buvo priimtos į atranką ir suskirstytos į grupes. Vėluoti į atrankas negalima niekam, tokia jau yra griežta taisyklė, todėl man ir kitiems modeliams buvo labai keista, kad toms merginoms dalyvauti leido. Ir ne tik leido, bet jos buvo ir atrinktos reklamai. Atėjusi renginio organizatorė mums dar kartą padėkojo už atvykimą ir pranešė, kad modelius jau rado, o aš tuo tarpu su kitais likusiais modeliais net neturėjome galimybės sudalyvauti atrankoje, nes nebuvome pakviestos. Viduje mes niršome, tačiau turėjome elgtis korektiškai ir su dirbtine šypsena atsisveikinti. Tai buvo tikrai žiauru, tačiau modelių pasaulyje tai yra įprasta. Modelių gyvenimas nėra teisingas. Tai tik parodo, kad nesvarbu ar modeliai laikosi taisyklių ar ne, visada bus atvejų kada žaidžiama yra ne pagal taisykles“, – dalinosi patirtimi gražuolė.