Pozuojant su partneriu

Views: 1

Daugumai modelių, kurie įpratę pozuoti vieni, ateina laikas, kada tenka pozuoti poroje. Tuomet, jeigu jie neturi bendravimo poroje įgūdžių, jiems gali prastai sektis fotosesijoje, tuo tarpu tie modeliai, kurie spinduliuoja chemija ir susibendrauti su pora pavyksta – padaro puikius kadrus.
Jeigu modelis yra drovus, tuomet jam reikia visus savo drovumus „išmesti pro langą“. Nes kitaip – kameros užfiksuos visus drovumus ir nepatogumo jausmą tarp dviejų modelių. Modeliai moterys turi suprasti ir įsiminti vieną dalyką – skirti vaidybą ir realybę. Jeigu tenka pozuoti su vyru kokią nors intriguojančią sceną – reikia į tai žiūrėti kaip į darbą ir nepasirodyti nesubrendusiu modeliu. Tai tik darbas todėl būkite profesionalai. Niekas niekada neprašys Jūsų peržengt tam tikrų ribų.
Kad modeliui būtų ne taip nejauku, prieš fotosesiją, jis galėtų susipažinti su savo partneriu. Trumpas jų susitikimas tikrai pagerintų pačios fotosesijos kokybę. Tačiau, jeigu modelis yra įgudęs pozuojant su partneriu, tuomet susitikti prieš fotosesiją yra nebūtina.
Pozuojant su partneriu – tai yra tik darbas ir fotosesijos metu modeliai turi galvoti tik apie tai, kaip parduoti prekę ar paslaugą, o ne apie savo asmeninius jausmus. Nereikia galvoti kaip Jums nepatogu kaip partneris Jus liečia, nes tai išmuš abu partnerius iš vėžių ir fotosesija tikrai bus nesėkminga. Todėl visada atminkite – pozuojant su partneriu yra tik darbas ir Jūs, modeliai, privalote padaryti taip, fotosesija pavyktų kuo geriau.