Pasiruošimas prieš fotosesiją

Views: 1

Tačiau ir tai nereiškia, kad modelis turėtų atvykti į fotosesiją kaip į spa, kuriame modeliui bus daroma depiliacija, pedikiūras, manikiūras, plaunami ir tvarkomi plaukai ar kitos kūno priežiūros procedūros. Modelis prieš fotosesiją turi būti pilnai save susitvarkęs – jokių plaukelių ant kūno, nepriekaištinga kūno oda, švarūs plaukai, sutvarkyti nagai ir t.t.
Kuomet modelis atvyksta į fotosesiją tinkamai nepasiruošęs, yra gaištamas fotografų, makiažo meistrų, stilistų ir visos komandos laikas – kas tikrai nesudaro pirmo gero įspūdžio apie modelį. Taip pat, jeigu modelis atvyksta nepasiruošęs – fotografui tenka daugiau laiko skirti retušavimo darbams – kas taip pat gaišina laiką.
Prieš einant dirbti, modeliai turi nepamiršti atlikti paprasčiausią savęs prižiūrėjimo higieną – nusiprausti, nusidepiliuoti plaukelius nuo kūno, nusiskusti, pasitepti kremu ir viską, ką Jums dar reikia padaryti, kad atrodytumėte ir jaustumėtės fantastiškai. Šukuosena ir makiažas galbūt bus atliekami fotosesijos metu, tačiau modelio tikrai niekas nemaudys ir nedarys depiliacijų.
Modelių plaukai, kurie išplauti vos prieš dieną, sunkiai pasiduoda šukuosenų meistro rankai, todėl modeliui reikia pasirūpinti, kad plaukai būtų plauti prieš kelias dienas.
Paprastai klientas modelį informuoja, jeigu reikia atsinešti papildomų daiktų į fotosesiją. Tai gali būti kelių rūšių apatiniai, liemenėlės, batai ir t.t. Tačiau, jeigu klientas ir nepaprašytų atsinešti šių daiktų, modelis vis tiek turi juos pasiimti dėl viso pikto.
Gali atrodyti keista, tačiau prieš fotosesiją, modeliui nereikėtų naudoti dezodoranto. Dezodorantas gali būti aitraus kvapo kitiems, ištepti drabužių audinius, palikti dėmes. Jeigu modelis linkęs prakaituoti, tuomet jis gali naudoti specialias, bekvapias, šlapias servetėles , skirtas būtent nuo prakaitavimo. Modelis galės jas turėti visada su savimi ir prireikus jomis nusivalyti prakaitą.
Svarbiausia, atėjus į fotosesiją, modeliui nepasirodyti netvarkingam ir kvailam. Pirmas įspūdis – yra pats svarbiausias.