RYTIETIŠKI MOTYVAI TAVO APRANGOJE IR TU JAU STILINGIAUSIŲJŲ GRETOSE

Views: 2

Kaip ir vasarą, taip ir rudenį vis dar madingi kostiumėliai primenantys šilkines pižamas, susiaučiamos suknelės primenančios chalatus ir rūbai puošti rytietiškais motyvais. Smulkių gėlių aplikacijos, drakonų, tigrų, paukščių atvaizdai – visa tai puikiai tiks norint pasipuošti ir išsiskirti iš minios.

Japoniškais raštais puošti drabužiai yra puikus viso įvaizdžio akcentas. Pasirinkus savitus drabužius su masyviomis aplikacijomis būsite tikra šių dienų stileiva, o jei labiau mėgstate klasikinį stilių, galite rinktis minimalistinius rytietiškus intarpus, kurie oficialų stilių pavers šiek tiek ramesniu, stilingesniu ir romantiškesniu.

Daugiausiai improvizacijų sau galite leisti kalbant apie laisvalaikio aprangą. Būtent jos nevaržo jokie apribojimai, draudimai, rekomendacijos ir kitokie patarimai, dažnai sutinkami švenčių ar darbo aprangoje. Būtent laisvalaikiui galite rinktis įvairesnius, įdomesnius, ryškesnius aprangos variantus. Rytietiški motyvai čia gali pasitarnauti kaip savito ir išskirtinio, išpuoselėto stiliaus provėržis.

Nuotraukų galerijoje pateikiami keli pavyzdžiai. Gal ten rasite kažką tinkamo sau?