Pozavimas su maudymosi kostiumėliu

Views: 3

Yra daugybė būdų kaip pozuoti su maudymosi kostiumėliu, neatrodant seksualiai. Juk maudymosi kostiumėlius dėvi ne tik seksualios, ilgaplaukės, ilgakojės gražuolės. Maudymosi kostiumėlių yra įvairių ir įvairiems žmonėms – paaugliams, brandesnio amžiaus žmonėms, nėščiosioms. Todėl pozavimas su maudymosi kostiumėliu turi atspindėti tikslinę auditoriją, kuriai skirta reklama.
Galima atlikti daugybę pozų, pavyzdžiui – sportuojant, kai reklamuojami maudymosi kostiumėlai – bikini. Yra daugybė ir kitų stilių maudymosi kostiumėlių, kuriems būtų galima pritaikyti šį pozavimo būdą. Be abejo, pozavimai turi būti skirtingi, kai pozuojama su bikini, kurį sudaro kelnaitės „stringai“ ir vos uždengianti viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis, ir kai pozuojama su ištisiniu maudymosi kostiumėliu.
Kaip ir kiti fotosesijų tipai, pozavimas su maudymosi kostiumėliu turi būti natūralus, grakštus ir paprastas. Sudėtingos pozos, verčia modelius atrodyti nepatogiai ir nerangiai ir tai gadina visą pozavimo kompoziciją. Netgi paprasčiausios pozavimo pozos gali atrodyti stulbinančiai, jeigu fotografuojama tikslingai.
Jei fotografuojatės su maudymosi kostiumėliu savo portfoliui, pozuokite natūraliai, grakščiai be jokių seksualių pozų – nesvarbu kokio amžiaus esate. Ne visi klientai nori maudymosi kostiumėlius pozuojančių seksualių modelių. Dažniausiai klientams reikia tokių nuotraukų tik pasižiūrėti tiksliau į modelio kūną, o ne į jo pozavimą.
Daug lengviau yra pozuoti maudymosi kostiumėlių reklamai, skirtai įvairaus amžiaus žmonėms, nei reklamai, skirtai auditorijai, kurie jau turi turėti 18 metų. Darant portfolio su maudymosi kostiumėliu, įsitikinkite, kad Jūsų pozos yra saugios ir tinkamos, ir kad Jūsų agentas galėtų nuotraukas pateikti užsakovui, jo neįžeidžiant.