Modeliai ir jų „tos dienos“

Views: 4

Taigi, ką reikėtų daryti kai modeliui „tos dienos“ atsiranda būtent tuomet, kada jam reikia pozuoti. Kadangi tai vyksta tik kartą per mėnesį, dėl to labai nerimauti nėra ko. Tačiau gali būti ir taip, kad „tos dienos“ Jus užklups būtent per fotosesiją arba artėjant prie fotosesijos datos, ką daryti tuomet?
Nereikia išsigąsti „tų dienų“, paprasčiausiai reikia viską ramiai apmąstyti. Jeigu fotosesijoje, kurioje dalyvausite, pozuoti reikės su drabužiais, pilnai apsirengus, tuomet, akivaizdu, „tos dienos“ tikrai nebus problema. Net, jeigu fotosesijoje reikės vilkėti suknelę ar sijoną – „tos dienos“ neturėtų sudaryti didelių problemų, nes yra visokių priemonių, skirtų būtent tokiai aprangai per „tas dienas“. Žinoma, ekstremalu būtų dėvėti fotosesijos metu baltą sijoną ar suknelę, tuomet reikėtų ypatingai prižiūrėti, kad drabužiai neišsiteptų, atsargiai pozuoti.
Daugelis modelių dirba be problemų per savo periodą. Išimtys būna tada, kuomet fotosesijoje reikia demonstruoti maudymosi kostiumėlį arba apsinuoginti. Kaip išeitis fotosesijai su maudymosi kostiumėliu – gali būti patikimas, kokybiškas tamponas. Jeigu nesate šio dalyko mėgėjos, tuomet galite išbandyti kitą būdą – specialiąsias kelnaites, kurios paslepia paketo kontūrus. Tačiau prieš fotosesiją, būtinai įsitikinkite, kad Jums nereikės pozuoti vandenyje, nuo šitos situacijos jau mažai kas išgelbėtų.
Modeliai, kuriems vis dėl to tenka per „tas dienas“ turėti „nude“ fotosesiją, turėtų apie tai pasikalbėti su fotografu, kad jis arba pakeistų fotosesijos grafiką, arba fotografuotų atsargiai, žinodamas situaciją. Perkelti fotosesijos datą laisvai samdomiems modeliams yra šiek tiek lengviau ir paprasčiau nei tiems modeliams, kurie priklauso modelių agentūrai. Laisvai samdomi modeliai nėra pasirašę sutarčių, kurios įpareigotų dalyvauti fotosesijoje, tuo tarpu agentūros modeliai ne tik, kad yra pasirašę sutartis su modelių agentūromis, bet už nedalyvavimą gali būti netgi nubausti.
Tačiau ir modelių agentūros modeliams nereikėtų gėdintis apie tai pasakyti savo agentui. Jie tikrai patartų ką daryti tokiu atveju ir padėtų rasti išeitį iš keblios situacijos.