Keli patarimai prieš einant į modelių atrankas

Views: 8

Todėl ieškodami agentūros, atidžiai išnagrinėkite agentūros poreikius modeliams ir realiai įvertinkite, ar Jūs atitinkate būtent tos agentūros reikalavimus, nes, jei nusiųsite savo anketą, neišnagrinėję agentūros poreikių, gali būti kad ji nueis tiesiai į šiukšlių dėžę.
Kai ateina laikas modelių atrankai – kastingams, yra labai svarbu vadovautis tos agentūros taisyklėmis, kad padarytumėte agentūrai gerą pirmą įspūdį. Gebėjimas būti geru modeliu – tai gebėjimas nuosekliai sekti modelių agentūros arba užsakovų instrukcijas. Jei nesugebate įvykdyti agentūros kastingo reikalavimų, tuomet agentūra susidarys blogą nuomonę apie Jus ir manys, kad nesugebate nuosekliai laikytis nurodytų taisyklių.
Štai keletas patarimų, kurie padės išvengti nesėkmių atėjus į modelių atranką agentūroje:
Visų pirma įsitikinkite, kad modelių agentūra rengia kastingus, nes ne visos tai daro. Kad sužinotumėte, ar agentūra rengia atvirus kastingus, aplankykite jos svetainę. Jei agentūra rengia atvirus kastingus, tai tikrai bus parašyta jos internetinėje svetainėje. Jei nepastebėjote jokių ženklų svetainėje, kad agentūra rengia atvirus kastingus, tuomet greičiausiai ji jų nedaro.
Niekada į atrankas neikite aklai, visada prieš tai pasitikrinkite agentūrų internetines svetaines ir atidžiai perskaitykite jų reikalavimus. Sužinokite kaip agentūra atlieka atviras modelių atrankas, kada, kur ir atkreipkite dėmesį ar Jums reikės kažką atsinešti į atranką ar ne. Laikydamiesi agentūros nustatytų reikalavimų ir taisyklių, Jūs sumažinsite agentūros darbą ir be abejo, padarysite gerą įspūdį. Atminkite, kad daugybė modelių norės patekti į agentūrą, tačiau pateks tik tie, kurie ne tik atitiks agentūros keliamus reikalavimus, tačiau ir bus kruopščiai atlikę namų darbus. Patikėkite modelių agentūra tai tikrai įvertins.
Kiekviena modelių agentūra daro savo kastingus tam tikrą savaitės dieną. Jei Jūs planuojate vykti į kelias atrankas, pirmiausia išsiaiškinkite atrankų tikslias datas ir kruopščiai susiplanuokite laiką, kad spėtumėte į visus kastingus. Kai kurios agentūros atrankas daro kelis kartus į savaitę, kitos kartą į mėnesį. Dažniausiai atrankos užtrunka kelias valandas.
Geriau ateikite šiek tiek ankščiau nei sutartas laikas. Tuo pačiu laiku, kurį sutarėte, gali ateiti ir daugiau modelių, tuomet, jei Jūs ateisite laiku arba pavėluosite, Jūs galite atsidurti eilės gale. Atėję ankščiau, turėsite galimybę, užsitikrinti sau vietą.