Kaip išvengti apsileidimo, atsiradus antrai pusei?

Views: 2

Mankšta kartu. Sportas yra geros nuotaikos „raktas“, jau nekalbant apie tai, kad mankštinantis drauge ne tik leidžiate laiką kartu su savo mylimuoju, bet ir gerinate savo sveikatą.
Pasimėgauti mėgiamu valgiu restorane kartą savaitėje. Skirkite tik vieną dieną savaitėje save palepinti. Stenkitės paprastą dieną maitintis sveikai, tačiau išsirinkite vieną savaitės dieną, per kurią galėsite pasimėgauti skania vakariene restorane – tai gali būti Jūsų ypatingoji pasimatymo diena. Jeigu esate pripratę dažnai valgyti restoranuose, tuomet rinkitės sveiką maistą gaminančius restoranus.
Vakarinis pasivaikščiojimas. Kas gali būti romantiškiau už vakarinį pasivaikščiojimą po žvaigždėtu dangumi. Po vakarienės abu galite eiti pasivaikščioti į parką ar pavedžioti šunį. Vaikščiojimas ne tik Jus suartins, leis pabūti nors trumpam be telefonų ir kompiuterių, bet ir padės geriau susivirškinti vakarienei.
Filmai ir vakarienės nėra vieninteliai romantiški dalykai, kuriuos galite nuveikti. Išbandykite keletą kitų romantiškų užsiėmimų, susijusių su judėjimu: joga sekmadienio rytą, pasivaikščiojimas gamtoje, maudymasis paplūdimyje, jodinėjimas žirgais, slidinėjimas, yra begalė įvairiausių būdų kaip praleisti romantiškai laiką kartu ne sėdint ir žiūrint filmus, o judant.
Laikykitės savo įsitikinimų. Jeigu Jūsų partneris valgo nesveiką maistą ir įkyriai siūlo Jums jį valgyti, stenkitės atsilaikyti ir laikytis savo principų. Jūsų partneris turi Jus suprasti ir gerbti Jūsų nuomonę.
Valdykite savo apetitą. Stenkitės nepersivalgyti ir sustoti tada, kai jau jaučiatės soti. Geriausiai tam padeda dažnesnis valgymas, bet mažomis porcijomis.